Великі та різні. ТОП-5

Історії великих направду заворожують. Деякі біографії взагалі збивають з ніг, розкриваючи перед нами людей з геть інших сторін. Нещодавно переглядаючи новинки, які вийшли у нас друком, ми вкотре відзначили, яка глибока й крута у нас серія #PRO_Creators. Так народилась ця добірка під назвою «Великі та різні»

Відкриває ТОП книга Еліс Шрьодер «Снігова куля: Воррен Баффет і справа життя». І це абсолютно унікальна книжка. По-перше, тому що вона єдина в своєму роді, раніше нікому не вдавалося написати про легендарного Воррена Баффета, а сам він не горів бажанням це робити. По-друге, тому що Еліс Шрьодер не проста письменниця, а ще й бізнес-аналітик, що, погодьтеся, додає родзинки у виклад інформації. «Снігова куля» — це прекрасний тандем того, хто пише, і того, про кого пишуть. Воррена Баффета по-праву вважають революціонером. Часто його ідеї та вчинки здавалися багатьом людям божевільними, а коли він бився з кимось об заклад — це приносило десятки мільйонів доларів. Воррена Баффета вважають бізнесменом від бога, як і його інвестиційну чуйку. Хочете дізнатися в чому його секрет? «Снігова куля» саме для вас!

Другою книгою ТОПу стала біографія про великого вченого Річарда Фейнмана — «Геній. Річард Фейнман: життя та наука» авторства Джеймса Гліка. Ті, хто цікавиться наукою та історією, пам’ятають той переломний момент для людства, який отримав назву «Мангеттенський проєкт». У ньому свого часу брало участь багато найкращих науковців світу. Серед них був і Річард Фейнман, фізик, якого потім охрестять «батьком атомної бомби». Але це далеко не єдине його досягнення, за свою кар’єру Фейнман зробив ще багато революційних відкриттів. Поміж цього він залишався цікавою людиною, з багатим внутрішнім світом. Джеймс Глік вперше досліджує життя та відкриття науковця не через призму науки і цим розкриває перед нами оригінальну й до мурашок захопливу біографію.

Третє місце добірки зайняла біографія батька коміксів «Стен Лі. Життя як комікс» авторства ізраїльського журналіста Ліела Лейбовіца. Ця біографія також вирізняється з-поміж інших — її метою є не показати світові життя Стена Лі й навіть не розповісти про історію коміксів, а переосмислити цілий літературний пласт. Свого часу, коли комікси тільки починали вигадувати таких персонажів як Супермен і Бетмен, Стен Лі мріяв створити не таких маскулінних і поверхневих героїв. Його метою  було зачепити питання буття, людськості, релігійності, дружби та багато інших. А для цього йому були потрібні зовсім інакші герої. Стен Лі, це той, хто зумів переосмислити крізь характери й історії супергероїв Всесвіту Марвел історію цілого єврейського народу…

А на четвертому місці в нас опинилась книжка — «Звідси ніхто не вийде живим» Денні Шуґермана та Джеррі Гопкінса. Перед нами розкривається чи не найточніша і найдостовірніша біографія музичного генія, ероса й танатоса світового рок-н-ролу і людити найтоншої душевної організації — Джима Моррісона, фронтмена легендарного гурту The Doors. Неймовірно, що навіть зараз, через пів століття після його смерті, музика й поезія Моррісона знаходить нових шанувальників й потужно вібрує у серцях старих фанатів. Біографія Джима Моррісона нагадує американські гірки. У його житті було стільки божевілля, що не виразиш, та поміж того було й багато любові, а ще самотності й болю.  Про таких як Джим кажуть: «Так яскраво летів, так швидко згас». Чому так сталося, вам розкажуть ті, хто був найближче до нього — його колеги Шуґерман і Гопкінс.

А закриє добірку унікальна біографія жінки, про яку людство не змовкає вже кілька тисяч років. Так-так, мова про Клеопатру. Тому вашій увазі книга — «Клеопатра» авторства Стейсі Шифф. Унікальність цієї біографії полягає в тому, що чи не вперше перед нами постає Клеопатра, відірвана від нав’язаних маскультом у ХХ столітті образами єгипетської цариці. Перед нами розкривається найточніше дослідження про сильну й самодостатню жінку, яка за своє життя зуміла втримати на плаву Єгипетську імперію, незважаючи на жорстокість світу, що її оточував, світу, де сила — єдиний аргумент і привілея чоловіків. Клеопатра розкривається перед нами у всій своїй красі й жіночності, силі й слабкості, мужності та боротьбі за місце під сонцем…

 

От такий у нас неймовірний ТОП.

Додаємо до нього знижку 20% на всі книжки з добірки. І бажаємо приємного читання!

До зустрічі в суботу, книгомани!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями