ТОП 5 пригодницьких романів

Тримайте міцніше промокод. Бо зараз буде гаряче!

Отож, відкриває нашу сьогоднішню добірку неймовірний роман Леоніда Кононовича«Чигиринський сотник»! Тут пригод хоч відбавляй! Малому Михасю, сину козака та відьми,  до рук потрапляє загадковий Троянів Ключ. І на долю хлопця випадає доросле завдання — доставити священний амулет до Києва та віднайти нового гетьмана для України. Але це не так просто і шлях попереду небезпечний і звивистий: відьми, вогняні коні, літаючі змії та ціла купа іншої нечисті,  без якої століттями не обходилась наша міфологія) На допомогу Михасю приходить козак-характерник та вищі сили. Що ж там в кінці? Кого знайде хлопчина? Читайте у «Чигиринському сотнику».

Та міфічні пригоди на цьому не закінчуються. Естафету приймає Василь Тибель і його «Бурштин», який вигадливо вплітає демонічне зло у нашу сучасність та її проблеми. У час, коли людська жадібність росте у геометричній прогресії, навколо розруха, брехня і відсутність відповідальності за свої вчинки… потойбічному злу значно легше захопити наш світ. Але, коли на стражі стоїть Охоронець, це буде дуже не просто зробити. Пан Тибель переносить нас на Полісся, до самого клондайку бурштинокопачів. Чоловіки, знайшовши коштовну смолу велетенських розмірів, випускають на волю дещо химерне, дуже небезпечне і безжальне. Дві історії, фантастичного минулого й бандитського сьогодення, сплітаються у одну захопливу й динамічну історію — «Бурштин».

А ось вам ще трохи екшену на грані світів. Це дебютний роман Остапа Українця«Малхут».
Головний герой Іґнацій Камінський — відомий контрабандист, розбишака і патріот Австро-Угорщини, часом вдало, часом не дуже, провертає свої оборудки. У одній з таких справ йому до рук потрапляє уривок з книжки, яка докорінно змінює його життя. Ідея, яка заполонила розум Ігнація, приведе його до слави й керівництва містом. Станіслав другої половини ХІХ століття, спадщина графа Дракули, гонитви за скарбами — це тільки вишенька на торті. Що ж там насправді — читайте у романі «Малхут».

Ну а за цією пригодою варто зняти фільм, який 100% утре носа Індіані Джонсу. Це «Майстер реліквій»Крістофера Баклі! Мисливець за священними реліквіями, за допомогою яких багатії потім роздають індульгенції простому люду, вирішує йти на заслужений відпочинок. Але для цього йому потрібно виконати останнє замовлення своїх роботодавців — знайти найголовнішу із священних реліквій — Туринську плащаницю.
Мисливець Дісмас і його друг-художник Дюрер розуміють, наскільки це небезпечне замовлення, і знають справжню вартість такої реліквії. Але їм доведеться або знайти плащаницю за будь-яку ціну, або померти в страшних муках. Бійки, вибухи і погоні, яким позаздрить навіть Рембо — це захопливий і неймовірно динамічний «Майстер реліквій».

А закриває сьогоднішню добірку справжній вестерн, роман «Вдалині», авторства цьогорічного гостя  Книжкового Арсеналу — Ернана Діаза.
Гокан, звичайний хлопчина, якого батьки разом зі старшим братом відправили у вимушену еміграцію на інший континент, опиняється в Америці. Сам на сам проти цілого світу в часи Золотої лихоманки. У пошуках втраченого брата йому доведеться пройти пів світу, щоб знайти не тільки брата, але й самого себе. Крізь небезпеки, самотність, мовчання.
Драматична історія про самотню людину у великому Ніде.

Що ж, обирайте. І до зустрічі у наступній добірці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями