Соціальні взаємодії. ТОП-5

Людина — істота соціальна, тому взаємодія один з одним — це основа основ, база для кожного ще з давніх часів. Сьогодення не є виключенням. Тож, сьогоднішній ТОП-5 присвячений соціальним взаємодіям та, звичайно, їхньому впливу на бізнес.

 

Почнемо з ефектної книжки, в якій на прикладі не менш ефектної сім’ї розповідається про так звану «культуру знаменитостей». Як ви могли вже здогадатися — це «Феномен культури Кардаш’ян» Елліса Кешмора.

Сім’я Караш’ян одна з небагатьох медійних родин у світі, яка має значний вплив на тренди та моду. На прикладі «ефекту Стрейзанд» (в нас його вже успішно перехрестили на «ефект Медведчука»), мемів, реаліті-шоу, скандалів та безлічі медіа-інструментів Кешмор розказує нам про культуру знаменитостей.

Культура знаменитостей, якою ми її знаємо в цьому столітті, може бути короткочасною. Наше захоплення чиєюсь славою не може тривати надто довго. Водночас немає жодних ознак, що ця культура занепадає; навпаки, вона зачіпає все нові й нові сфери суспільства. Політика, релігія, мистецтво та охорона здоров’я суттєво змінилися під впливом нашої безпрецедентної одержимості знаменитостями. Якщо чесно, сьогодні неможливо виокремити бодай один аспект культури, який би не зачепили ці зміни. Ми змінилися.

Звісна річ, Кім Кардаш’ян та її родичі не є повністю відповідальними за це. Хоча часом абсурдні, безглузді та провокативні вчинки кожної з Кардаш’ян призводили до неочікуваних наслідків. Кім Кардаш’ян, навіть не маючи за спиною якихось зримих цікавих досягнень, все ж стала всесвітньовідомою особистістю, сповна використавши всі переваги епохи інтернету.

Цікаво, смішно та відверто!

 

А чи бажаєте ви дізнатися більше про соціальні мережі? Якщо так, то швидше розгортайте книжку «Посібник The Financial Times зi стратегiї для соцiальних медiа» Мартіна Томаса.

У цій книзі освіжаюче неістеричний погляд на соціальні мережі. Вона пояснює, що це таке. Пояснює, що таке успішні стратегії, чому потужні ідеї важливі та як уникнути провалів. Мартін Томас дає чіткий і стислий опис світу соціальних мереж. Автор наголошує, що багато інструментів і технік, яких ми навчилися протягом життя в бізнесі, однаково актуальні в цьому «новому» світі. Пояснюючи різні канали та їхні можливості, але разом іх тим прив’язуючи їх до основ хорошого бізнесу через планування, тестування та оцінку, він чітко демонструє, що: «Соціальні медіа, можливо, багато чого змінили, але основні рушійні сили хорошого бізнесу та стратегія цифрової революції не змінилася. Це повторне відкриття того, що можна назвати «традиційним» плануванням і стратегічним мисленням, у поєднанні з захоплюючим потенціалом технологій соціальних мереж».

Від тих, хто любить соціальні медіа, до тих, хто вважає, що вони призначені лише для дівчат у штанях для йоги, які роблять селфі, і до тих, хто визнає соціальні мережі життєво важливим інструментом для бізнесу, — цю книгу необхідно мати. Тут все просто та ефектно.

 

Християни мають Біблію, мусульмани мають Коран, і будь-хто, хто займається PR, повинен тримати примірник «Міфів про PR» Річа Лі, як посібник для ведення чесного та повноцінного життя в промисловості.

«Міфи про PR» — одна з перших книг, яка реалістично описує, що таке зв’язки з громадськістю сьогодні, і розповідає бізнес-спільноті про їх цінність і роль у досягненні комерційного успіху.

Глибокі знання та здатність автора виявляти нові можливості, роблять його справжнім провидцем у своїй галузі та людиною, яка дуже допомагає змінити визначення PR у наш час. Ця книга змусить вас сміятися, вона змусить вас плакати, але понад усе  це дасть вам крок вперед у світі PR, а також інсайдерські знання, для вивчення яких зазвичай потрібні роки роботи в агентстві. У книзі не тільки цитується багато чудових у PR-ників, а й демонструється найгірше.

Якщо коротко, то перед вами посібник з етики, який повинен прочитати кожен PR-практик.

 

Що керує людьми? Влада? Гроші? Нарцисизм? Любов? Злість? Потаємні бажання? Насправді — усе і відразу. Про це вам розкаже Андрій Маклаков у своїй книжці «Влада і насолода».

Гроші та влада приносять насолоду. І ця насолода є дуже специфічною. Її прояви — від тупої демонстрації влади до глумління й відвертого садизму. Хай би де ви опинилися, у державній установі або в лікарні, на світській тусовці або в редакції великого видання — усюди вас зустрінуть самозакохана відчуженість і фальш. На найвищих щаблях соціальної ієрархії холод і відчуженість тільки посилюються. Тому не літайте у хмарах — тоді ви точно уникнете розчарувань.

У «Владі і насолоді» йдеться не про політику чи економіку, а про тих, хто відверто насолоджується економічною й політичною владою. І про те, як вони змінили нашу цивілізацію,— звісно, у власних інтересах.

 

«Хейтери — це не ваша проблема… їхнє ігнорування — так».

«Привітайте своїх хейтерів» від неймовірного Джея Бера надасть вам абсолютно новий погляд на скарги клієнтів, на те, як їх цінувати та як на них реагувати. Вона також змусить зрозуміти, що те, як ми реагуємо на наших споживачів і взаємодіємо з ними в соціальних мережах, набагато важливіше, ніж пухнастий маркетинговий пост, на розробку якого ми витрачаємо стільки часу.

Письменник наголошує на тому, що компанії не повинні відвертатися, а радше повинні прислухатися до того, чому клієнти скаржаться.

Бер розбив свою книгу на три неофіційні розділи, про те, як бізнес має сприймати скарги та реагувати на них, типи ненависників і обслуговування клієнтів. У деяких частинах книги Бер обговорює, як прийняти скарги хейтерів, і, звичайно, розповідає про те, як відповіді на скарги підвищують захист інтересів клієнтів у всіх каналах їхнього обслуговування.

 

Кожна книжка з добірки стане корисною кожному, тому ми поспішаємо поділитися ними та як бонус маєте приємні знижки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями