#ЩоЧитатиВихідними. Зверніть увагу

Сьогодні в нашій добірці дві шалено популярні книжки, наклад яких закінчується, та найближчим часом вони додруковуватись не будуть. Тож, якщо у вас досі немає цих книг, саме час познайомитись з ними та, не зволікаючи, придбати зі знижкою.

Отже, у кутку «художня література» — мелодраматичний і досить відвертий роман в жанрі «грен-літ» — «Лавандовий дім» Гіларі Бойд.

Ненсі, головна героїня, не так давно пережила розлучення з чоловіком, з яким, як їй здавалося, вона проживе все життя. Він пішов до іншої, молодшої за Ненсі жінки. А вона залишилась одна, розмінявши шостий десяток. Ну не зовсім одна, а з прекрасними онучками, дорослою дочкою в сімейній кризі й старенькою невиліковно хворою мамою. В момент, коли остаточно починає здаватися, що це край і попереду непросвітна старість в глибокій самотності, з’являється він… з неймовірним голосом, гітарою на плечі, неземною посмішкою і добрими очима. Його звуть Джим. Між ними спалахують романтичні, гарячі й нестримні наче у підлітків почуття. Протягом всього роману читач часто щипатиме себе руку, щоб нагадати — я ж направду читаю не про 16-річних 😊 Та у всіх стосунках з часом настають кризові ситуації. Чи справляться Ненсі й Джим з ними тепер, коли позаду так багато досвіду й болю, тепер, коли покохати когось насправді означає «доки смерть не розлучить»? Про це вам розповість Гіларі Бойд 😉

У кутку «нон-фікшн» — «Емоційний  шантаж».  Її авторка Сьюзан Форвард є доктором філософії, всесвітньо відомою психотерапевткою. Тож ми навіть на секундочку не сумніваємось у її компетентності й доцільності її матеріалу. «Емоційний шантаж» — неймовірно прониклива книжка! В ній авторка зібрала найвідоміші та найпоширеніші види емоційного шантажу та розібрала їх «під мікроскопом». Виявляється, є чотири обличчя шантажу, які можна безпомилково розпізнати — це спокусник, жертовник, каратель і мученик. Всі вони так чи інакше проявляються в людях, які нас оточують. Це можуть бути не тільки незнайомці чи випадкові люди, а й ваші колеги, начальство, друзі та навіть батьки, діти чи друга половинка. В усіх сферах нашого життя ми контактуємо і співіснуємо з ними. Та інколи стає не просто нестерпно , а деструктивно і небезпечно. Наше фізичне й ментальне здоров’я зв’язані дуже тісно, тож варто піклуватись про них максимально. У своїй книжці Сьюзан Форвард вчить нас розпізнавати та боротися з емоційним шантажем, з яким стикаємось у житті, вона наводить приклади та викристалізовує основні патерни поведінки в таких ситуаціях і радить, як зберегти баланс і «холодну голову».

Не зволікайте і купуйте прекрасні книжки, які стануть не тільки чудовим доповненням вашої бібліотеки, а й розрадою, натхненням і навіть щитом від негараздів.

Бажаємо вам тепла і світла)

До зустрічі наступного тижня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями