#ЩоЧитатиВихідними. Серйозниий

Наші книжкові добірки щоразу вигадливіші й вигадливіші. Сьогоднішня насправді досить серйозна в багатьох сенсах. І зараз зрозумієте чому.

Представниця нон-фікшн лінійки #PRO«Велика шахівниця» Збіґнєва Бжезіснького, відомого американського політика і президентського радника. За свою довгу політичну кар’єру пан Бжезінський настільки досконало розібрався у політичній машині та всьому можливому інструментарії, що в якийсь момент навчився прогнозувати політичні зміни і з 99-відсотковою точністю. Він вважав, і не безпідставно, що всесвітнє лідерство залишиться за США, навіть (а особливо) при наявності Росії та Японії, як інших потужних супердержав. У своїй книжці «Велика шахівниця» він описує геополітику та геостратегії цих країн в локальному та глобальному векторах. Балканський конфлікт, розвал Радянського Союзу, точкові анексії путінської Росії, Ірак та інші конфлікти — це частина однієї великої гри цих держав. Не оминув увагою Бжезінський і Україну та її роль у політичних процес Євразії. Більше того він навіть передбачив теперішні події на сході та їх причину. І це за два десятиліття до них. «Велика шахівниця» — надзвичайна книжка, яка захопить вас з перших сторінок.

Захопить вас і книжка з серії «Лауреати». Книжка емігранта, яка отримала престижну Гонкурівську премію у 1995 році. Це «Французький заповіт» Андрія Макіна. Початок ХХ століття. Французька дівчина Шарлотта під час Першої світової війни потрапляє до Росії з місією Червоного Хреста. Але її романтичний порив за іронією долі закине її далеко від рідного Парижу — вона буде вимушена оселитися на краю зовсім не романтичного Сибіру. Молоду жінку попереду чекає багато несподіванок, розчарувань і болю, відірваність від світла, життя і культури. Роман оповідається від імені її онука, який являється чи не єдиною її розрадою. Вона всього вчить малого і намагається передати йому не тільки знання французької мови та любов до Франції, а й відчуття прекрасного і жагу до життя. Щоб, подорослішавши, хлопець знайшов у собі сили потрапити на свою історичну батьківщину. «Французький заповіт» — це глибока, прониклива й чуттєва драма, яка незважаючи на свої трохи сумні тони, насправді являється світлою історією про віру, любов і надію.

 

Ну що ж, друзі, зустрінемось у наступному році в нових добірках.

З прийдешніми святами!

Щастя, миру і тепла вам, любі книгомани.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями