#ЩоЧитатиВихідними. Середина літа

Час ще ніколи не летів настільки швидко і водночас ніколи настільки не тягнувся. Лютий цього року довгий, а за вікном вже середина літа. У новій добірці рубрики #ЩоЧитатиВихідними ми зібрали книги, які допоможуть трішки підняти настрій та відволікатися.

 

Голограма для короляРозпочнемо з крутої художньої літератури. Цієї суботи це бестселер від Дейва Еґґерса«Голограма для короля».

Знайомтеся з Аланом. Алан Клей — вже не молодий менеджер з продажів. Його життя скотилося до краю… дружина покинула, не вистачає грошей для оплати навчання дорослої доньки, дім забирають кредитори. Світла в житті практично немає. Та на роботі з’являється неймовірний шанс вилізти з цих негараздів. Чоловік прибуває до Джидди, щоб отримати шанс на нове життя. Для цього потрібно продати новітню розробку його компанії аравійському королю. Алан відправляється у східну країну, щоб врешті-решт йому посміхнулась удача. Але побачитись з королем — справа дуже нелегка. Справи йдуть не так, як сподівався головний герой, і ми відправляємось у подорож Саудівською Аравією, а крім того, ще й душею Алана. Ми зустрічаємося з його колишньою дружиною, його набагато молодшими й активнішими колегами по роботі, низкою громадян Саудівської Аравії, які по-різному допомагають або заважають.

Книга містить подробиці про занепад виробництва в США, грошові ринки і ряд точок зору на саудівське суспільство. Автор зображує життя Алана в абсолютно чужому місці, де він нарешті починає розуміти свої минулі стосунки та емоційні проблеми.

Можливо, книга є алегорією того, як ми зараз живемо?

«Голограма для короля» — глибока історія про щастя. І вона розтопить ваше серце. Надзвичайно добре написана історія про місце людини, що заблукала в глобалізованому світі.

 

Інтерактивна, ігрова, мультимедійна… ні, не дошка, а наша наступна книга, котра натренує ваш мозок так, що він ніколи не забуде все те важливе, що рано чи пізно вам знадобиться!

Пригода в читанні, інакше не скажеш! Ви будете зачаровані ідеєю Майка Байстера, видатного американського математика та педагога, викладеною в його книзі «Сила забування»! А також надихнетеся його здатністю перекласти дуже складну проблему у зрозумілий коментар про те, як розчистити наш розум, підключившись до нашої унікальності і креативності. Він руйнує міфи та створює надію для всіх, хто занепав духом або зійшов з колії.

Найважливіше те, що ця книга знову і знову підкреслює силу та важливість зосередженого навчання. Те, що допоможе вам у всіх сферах життя!

Цю книгу легко читати — вона спонукає до нестандартного мислення, дозволяючи використовувати свій мозок цікавими способами!

У книжці письменник подає мудрі й корисні поради, які при повторному використанні можуть зберегти розум більш продуктивним. Спортсмени не просто роблять вправи один раз з очікуванням бути у формі, такий же принцип і з нашим мозком! Найголовніший наш м’яз теж потрібно тренувати, щоб зберегти його ефективність на багато років.

 

Не забувайте про знижки! До зустрічі наступного тижня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями