#ЩоЧитатиВихідними. Рок-н-рольне

Рок-н-рол — тема сьогоднішньої добірки у рубриці #щочитативихідними ! Що насправді відбувається по той бік сцени? Як народжується музика і рок-н-рольні герої? Про це дізнаєтеся в книгах, представлених нижче.

 

Розпочнемо з сучукрліту, а якщо бути точнішими, з однойменного роману Сергія «Колоса» Мартинюка«Рок-н-рол».

Події відбуваються в альтернативній реальності нашого світу, в якому не розпались Oasis, живий Кузьма та справжній морський кит може викинутись на берег Труханового острову.

Супервідома рок-банда, із Закарпаття, «Дерти Лаха» після невдалого альбому вирішує повернути собі колишню славу. Ким були ці люди, перш ніж стали зірками, і на що вони готові, аби втримати здобуту славу і любов слухачів? Для повернення втраченого вони їдуть до Києва на одну з кращих студій країни, щоб записати новий альбом. Тиждень. Саме стільки часу вони мають для підготовки, а далі — презентація у великому столичному клубі. Але все летить під три чорти, щойно група опиняється в столиці. Спершу в них викрадають гітару, потім вони знайомляться з неймовірно красивою і надто підозрілою продюсеркою на студії, а далі… Починається рок-н-рол. Щоправда у найгірших, можна навіть сказати, руйнівних його традиціях. Тепер не факт, що альбом буде записаний, не факт, що хлопці зіграють разом у клубі, і навіть не факт, що всі залишаться живими…

 

Звичайно, добірка не була б повноцінною без крутої біографії, особливо, якщо є можливість познайомитися ближче з таким харизматичним рок-музикантом, як Джим Моррісон. Тож, до вашої уваги книга «Звідси ніхто не вийде живим» Денні Шуґермана та Джеррі Гопкінса.

Джим Моррісон був генієм, який помер занадто молодим. Він справді неперевершений у своєму мистецтві писати чудові вірші, музику та торкатися наших душ глибоко та з тривалим ефектом.

Його музика живе.

Ця неймовірно добре написана біографія, що охоплює все життя Моррісона, показуючи більшість сторін публічної і приватної особи музиканта.

Книга розповідає про юність зірки, яка минула майже без батька. Ви дізнаєтеся про літературний вплив на Джима у молодому віці… і коли ви дізнаєтеся, яким був цей вплив, почнете більше, краще розуміти його музику. Автори охопили початок музичної кар’єри Моррісона, а також його кар’єру в поезії. Однією з чудових особливостей є те, що книжка яскраво висвітлює його бажання бути насамперед поетом, а не рок-зіркою.

Крім того, вокаліст розкриється з неочікуваних сторін. Наприклад, не є великим секретом, що Джим був шалено п’яним, коли робив якісь дійсно дурні вчинки, але в ньому була й людська сторона… чи то в тихих глибоких розмовах з друзями, чи в отриманні квитків Rolling Stone для одного зі своїх працівників. Моррісон справді мав люблячу сторону.

Усім, хто хоча б віддалено зацікавлений в The Doors найбільші рекомендації. Біографія добре досліджена та викладена… і показує ту сторону життя Джима Моррісона, до якої більшість не звикли.

 

Що ж, на цьому бажаємо вам спокійних вихідних і не забудьте скористатися знижками!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями