#ЩоЧитатиВихідними. Примиряючий

От і настала субота. Час нашої традиційної рубрики #ЩоЧитатиВихідними! Сьогодні сюди потрапили дві круті у своєму роді книжки:

Перша — напівмістичний роман «Як бути двома» Алі Сміт. Книга знайомить нас з двома головними героїнями — художницею епохи Ренесансу Франческою, та нашою сучасницею, юною дівчинкою Джорджі, яка нещодавно втратила маму. На перший погляд здається, що їх не може поєднувати зовсім нічого. По-перше. між ними прірва в кілька століть, по-друге, це зовсім різні за характером і світобаченням люди. Але Всесвіт думає інакше. Авторка з’єднує їх у досить незвичний спосіб — запроторивши у петлю спільної свідомості. Так Джорджі й Франческа отримують дар, який дасть змогу їм побачити більше. Алі Сміт захопливо балансує в поміжчассі, оповідаючи нам захопливу історію про те, як навчитися приймати себе і співіснувати з іншими, як боротися зі своїми страхами й іншими внутрішніми демонами, як навчитися любити і прощати і, врешті-решт, залишатися собою…

А другою книжкою стала наш унікальний нон-фікшн — «Як взаємодіяти з проблемними людьми» Роя Ліллея. Усі ми так чи інакше, рано чи пізно стикаємось у житті з людьми, які псують нам нерви, роботу, відпочинок і навіть звичайний побут. Їх тепер прийнято називати «токсичними». Рой Ліллей дослідив вплив таких людей на наше з вами життя і дуже влучно класифікував їх. Окрім цього він визначив основні типи їх поведінки й мотиви, що дало змогу зрозуміти, як боротися й взаємодіяти з такими людьми без шкоди собі. Розуміючи це, ви зможете приборкати свою агресію, перемогти ніяковість і лишитись кращою особистістю. Практичні вправи, корисні моделі й цінні поради дозволять вийти переможцем із найгіршої ситуації, навчать давати раду складним покупцям, проблемним людям у царині інформаційних технологій, допоможуть поставити на місце кривдника і дати відсіч босу.

 

Отож, замовляйте книги і не сумуйте 😉

До зустрічі наступного четверга!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями