#ЩоЧитатиВихідними. Про зміни

Так чи інакше, рано чи пізно приходить час, коли зміни навколо нас просто неминучі. Для когось вони настають швидко і не завжди безболісно, а для когось можуть тривати настільки довго, що у якийсь момент здається, наче нічого не відбувається. Сьогодні ми обрали дві книги, в яких є зміни, саме у таких двох станах.

Вмощуйтесь зручніше, ми починаємо.

Художню літературу в цій добірці представляє роман Ллойда Джонса, який здобув особливу популярність після екранізації з Г’ю Лорі у головній ролі й був перекладений понад 30 мовами світу — «Містер Піп». Автор переносить нас на маленький острів Бугенвіль, береги якого омивають солоні води Тихого океану. Жителів цього острова спіткала сумна доля — громадянська війна. Практично усі чоловіки з острова або пішли на війну або втекли. І зовсім мало тих, хто не побоявся залишитись. Містер Воттс, один з таких, він єдиний білий чоловік на острові. Після неспокійного періоду жителі острова просять його відновити заняття у школі. Воттс збирає дітей і читає з ними роман Чарльза Дікенса «Великі сподівання». Це його улюблена книга, яка дає сили залишатися «на плаву» і не опускати руки. І цього ж він хоче навчити дітей, життя яких з ранніх років оповите страхом війни. А головним голосом роману «Містер Піп» стає дівчинка Матильда, одна з його учениць, для якої містер Воттс  і його віра на краще стали рятівним кругом у цьому бентежному світі…

А відбірний нон-фікшн представляє книга Брайса Г. Гоффмана, колишнього журналіста, а зараз одного з провідних американських бізнес-консультантів — «Червона команда». У сфері бізнес-менеджменту є один дуже цікавий метод, який називають «read team». В його основі лежить ідея — що у кожній великій чи маленькій ланці бізнесу, яка приймає те чи інше рішення, повинна бути людина/група людей, яка виступати проти загальної думки. Якщо перефразувати, то саме ці люди повинні створювати альтернативну думку, яка, як показують практика і дослідження, часто можуть стати рятівними чи виграшними. У сфері бізнесу досить важливо мати критичне мислення і бути готовим до непередбачуваних змін. Тут усе як на війні. Що цікаво і зовсім не випадково, оцей «read team» прийшов у бізнес саме з військової справи і був успішно інтегрований містером Гоффманом. В цій книзі ви знайдете багато цікавих історій про те, що собою являє «read team», її історію, які переваги вона надає, а на додачу ще й цілий ряд стрес-тестів, які дозволять підготувати вашу команду до перемог.

Отака контрастна, але надзвичайна у нас сьогодні вийшла добірка.

До зустрічі у четвер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 30.06.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями