#ЩоЧитатиВихідними. Лови новинки!

Ну що ж, вриваємось у ваш вікенд з кльовими книгами, друзі! І саме час для наших прекрасних новинок!

З українським нон-фікшеном нам дуже пощастило, адже у Олексія Філановського, відомого топ-маркетолога і письменника поповнення — нова книга «Карго-маркетинг і Україна». На превеликий жаль, в Україні маркетинг часто базується на припущеннях, інтуїції та випадковості. Дуже мало компаній насправді займаються пристальним аналізом ринку, продукту та запиту кінцевого споживача. І тільки одиниці компаній можуть похвалитись, що роблять це і показати відмінний від більшості результат. Більше того, показати успішний приклад виходу на більш глобальний ринок. Чому так? Мабуть тому, що впродовж багатьох років, коли в Україні бізнес пристосовувався до рейок «маркетинг», він в більшості опирався не на стратегії, а на, так званий, карго-культ! Олексій Філановський дослідив цей прикрий феномен, який з’явився понад 50 років тому, і порівняв його з Україною. Вийшло надзвичайно цікаво! Автор у своїй новій книжці знайомить нас з двома десятками унікальних міфів маркетингу, яка «встромлюють палки» у розвиток бізнесу, і  розвіює їх. У наступних розділах, підкріплюючи філософією розвитку, і, звісно ж, дієвими кейсами з власної практики. Це та книжка, яку обов’язково потрібно прочитати, щоб позбутись «рожевих окулярів» і почати діяти!

 

Також з радістю презентуємо вам ще одну книгу письменниці, яка встигла вам полюбитися. Вітайте роман «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер, який, до речі, минулого року потрапив до довгого списку престижної Букерівської премії! Авторка знайомить нас з Мікою Мортімером, який на диво схожий характером на Мейкона Лірі з «Туриста мимоволі». Міка сорокарічний холостяк, айтішник і під шумок доглядач багатоквартирного дому в Балтиморі. У нього є гарна звичка — щодня за будь яких обставин виходити на пробіжки. У цих пробіжках все частіше починає проявлятись дивне викривлення свідомості — пробігаючи повз пожежний стовп він надумує, що то рудий хлопчик, але це відчуття майже відразу зникає. Після однієї з своїх пробіжок з ним знайомиться підліток, який виявляється сином його подруги з молодості. А тоді його життя починає тріщати по швах — подруга Міки вирішує піти від нього, новий знайомий стверджує, що він його син, ну і з’являються проблеми з будинком. Усе це закручується у надзвичайно хвилюючу драматичну історію, в якій головний герой повинен не тільки виплутатись з причинно-наслідкової павутини, але й розкласти усе по полицях і зробити вірний крок уперед. У новому роман Енн Тайлер знову зачіпає тему ідентичності, сприйняття і адаптації. Вона захопливо, з надривом і гумором розповідає нам унікальну історію Міки Мортімера.

Гадаємо, це ідеальні книжки не тільки для цього, але й будь-якого іншого вікенду. Не зволікайте і замовляйте прямо зараз.

Зустрінемось наступного четверга, друзі!

Бувайте)

 

 

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями