#ЩоЧитатиВихідними. Екватор зими

Несподівано настав екватор зими. Більшість свят уже позаду, але й попереду на нас чекає багато цікавого. У сьогоднішню добірку ми обрали пару захопливих книг, які просто з перших сторінок затягують у часом драматичні, а часом дуже життєствердні історії, одна з яких розказана чоловіком, а інша жінкою.

Художню сторону представить шпигунська драма популярного іспанського письменника Хав’єра Маріаса «Берта Ісла». Томас Невінсон —харизматичний молодий чоловік, який зацікавив іспанські спецслужби своїми незвичними вміннями приховувати акценти, а ще він у чудовій фізичній формі й показує хороші результати під час навчання. Ідеальний кандидат, щоб стати шпигуном, чи не так? Та у його житті з’являється Берта Ісла, дівчина, зустріч з якою наприкінці 70-х змінила його життя. Звісно, обидві історії мають свій розвиток і зрештою тісно сплітаються воєдино…, інакше б не з’явилась ця книга. Але все не так романтично, як здавалося на перший погляд цій парі. Тома і Берту чекає надто складне випробування – пронести свої почуття й стосунки крізь час, втрату одне одного, брехню (яка здається на благо), тисячі годин самотності й мільйони думок на межі з розчаруванням. Й зрештою знову знайти кохання і спокій у обіймах одне одного. Хав’єр Маріас розкриває перед нами полотно неймовірної глибини, яке втягує в себе і заворожує… Світ, який буйно розквіт у душі Берти Ісли.

А сторону нон-фікшн представляють захопливі мемуари американського підприємця світу моди Стенлі Маркуса «Магазин моєї мрії». Мережа магазинів Neiman Marcus в Америці вже 100 років являється однією з найкращих та найпопулярніших. Історія, не побоїмося цього слова, «бренду» тісно пов’язана зі світом моди й ключовими постатями, незважаючи на те, що знаходиться на іншому континенті. А все починалося з маленького магазину одягу в Техасі, яким завідувала родина автора мемуарів. Справи йшли непогано, хоча Америку охопила Велика депресія. Та одного погожого дня в гру вступив і сам Стенлі. І вирішив змінити правила. За деякий час магазини Neiman Marcus почали з’являтися і в інших штатах. А ще пізніше Стенлі Маркус навіть заснував престижну в світі моди премію, яка відкрила широкому загалу легендарні імена, серед яких і наша улюблена Коко Шанель. У цій книзі ви знайдете не тільки безліч захопливих історій та спогадів автора, а й з перших вуст познайомитесь з авторською філософією ведення бізнесу. І повірте, усе це просто неймовірно захопливо.

І на цій піднесеній ноті – кажемо вам «до наступного четверга», друзі.

Незабаром побачимось 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями