#ЩоЧитатиВихідними. Дві долі

Гарна книга завжди стане у пригоді, особливо вихідними. Тож, маємо для вас ще пару крутих представників літератури у рубриці #ЩоЧитатиВихідними!

Говорять, що Джон О’Хара пише так, як ви завжди хотіли б, щоб Фіцджеральд насправді писав. Він описує майже той самий привілейований світ, але без сентиментальності шоколадної коробки.  Його герої часто є моральними монстрами — як для себе, так і для інших, — але вони здаються реальними, як і світ нью-йоркських клубів і гламурних квартир 1931 року, який він описує в книжці «Баттерфілд, 8».

Книга про класовість, секс і життя в Нью-Йорку 1930-х років, плюс багато алкоголю. Люди просто намагаються пройти через Велику депресію. Заборона все ще діє, і по всьому Нью-Йорку є підпільні заклади.

Глорія Вандроус, красива дівчина-космополіт, що живе своїм розумом і сексуальною привабливістю. Героїня викрадає дорогу шубу з шафи одруженого багатого жителя Нью-Йорка, який привів її до своєї квартири, зірвавши сукню, щоб згвалтувати дівчину на побаченні. Потім ми познайомимося з серією персонажів, які зберуться разом через ланцюжок подій, що почалися після того, як Глорія вчинила крадіжку.

І О’Хара бачив це все: веселощі, провокаційні жарти, норкові шуби, гнів і помсту тощо.

Але випадкова смерть наздоганяє багатьох, особливо тих, хто надто багато вживає, занадто сильно любить і очікує щасливого кінця свого життя, якого зовсім немає.

Цю книгу важко відкинути.

Хоча світ, який автор описує, неймовірно жахливий, він виглядає як місце, котре можна легко відвідати та впізнати.

 

А як щодо нереально стильної біографії? Якщо це ваш жанр, тоді Анрі Гідель у своїй книзі «Коко Шанель» познайомить вас з життям цієї неможливої жінки.

Габріель Бонер Шанель — ікона стилю, міс елегантність і просто легенда. Жінка, яка завжди дотримувалася дорогої простоти у створюваному образі. Засновник бренду одягу та парфумів Chanel. Стиль, який вона створила відображає цілу, без перебільшення, епоху. Її обожнювали, обожнюють і, певне, будуть обожнювати в майбутньому.

Книга Анрі Гіделя, відомого французького письменника та критика, спирається на солідний фактичний матеріал: інтерв’ю з сучасниками, документи, публікації. Однак, це не документальна оповідь, а добротний роман про Габріель Шанель, ту саму «Коко», чий вік практично нікому не відомий…

На обидві книжки діє знижка, замовляйте — не зволікайте.

До зустрічі у четверг в новій добірці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями