#ЩоЧитатиВихідними. Душевне

Ці книги наче крик у натовп. Про увагу і про любов — в першу чергу до себе.

Почнемо сьогоднішню добірку з потужного роману, який був відзначений престижною Букерівською премією у 2019 рокці — «Дівчина, жінка, інакша» Бернардін Еварісто. Це збірка 12 новел у яких авторка розкриває нам різних за характером жінок. Дванадцять головних героїнь цього надзвичайного роману ведуть вкрай різне життя: Амма — нещодавно відомий драматург, чиї роботи часто досліджують її чорношкіру лесбійську ідентичність; її давня подруга Ширлі — вчителька, розбита після десятиліть роботи в школах, позбавлених фінансування в Лондоні; Керол, одна з колишніх студенток Ширлі, є успішним інвестиційним банкіром; Мати Карол Буммі працює прибиральницею і турбується про відсутність коренів у дочки, незважаючи на її очевидні досягнення. Від небінарного впливового соціального медіа до 93-річної жінки, яка живе на фермі в Північній Англії, ці незабутні персонажі також перетинаються у спільних аспектах своєї особистості — від віку до раси до сексуальності до класу.

«Дівчина, жінка, інакша» — це багатоголосий і насичений фактурний соціальний роман, який демонструє іншу сторону Британії. Ту, яку ми не бачимо тут і зараз.

А звершимо життєствердним нон-фікшеном від відомого американського телеведучого Дена Гарріса — «На 10% більше щастя». Ден пройшов насичену телевізійну кар’єру — він починав з звичайного репортера на маленькому провінційному телеканалі, згодом побував у найгарячіших точках Близького Сходу, висвітлював події, що передували ліквідації Усами Бен Ладена, пізніше висвітлював праймеріз та президентські вибори Буша-молодшого, а в якийсь момент врешті перемкнув свою кар’єру на інтерв’юера. Все своє доросле життя він боровся з ПТСР і наркозалежністю. Врешті-решт після серії викривальних інтерв’ю він стикнувся з поняттям медитації й дуже пристально почав її вивчати. Звичайними медитаціями не обійшлося, згодом з’явились ретрити і відчуття полегшення. У своїй книжці «На 10% більше щастя» Ден захопливо описує свою кар’єру і шлях до просвітлення, яке допомогло йому позбутися болю й залежностей. Усе це приправлено легкими порадами, які з легкістю можна пристосувати на свій власний досвід. Тож не зволікайте — читайте і пробуйте)

 

А ми зустрінемось з вами у наступній добірці!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-50%
На кожну другу книжку в замовленні

Діє до 19.09.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями