#ЩоЧитатиВихідними. Злети і падіння

І починаємо ми гучно!

Серія Сучасна Проза України поповнилась потужним, драйвовим, відвертим і першим рокешним романом в укрліті від Сергія «Колоса» Мартинюка — «Рок-н-рол»!

Наші дні. Популярна раніше рок-банда «Дерти Лаха» їде до Києва записувати новий альбом, який повинен розірвати усі чарти, музичні топи й вуха критиків та шанувальників після невдалого попереднього альбому. Все начебто йде за планом. У хлопців є амбіції, є матеріал, є іскра. Нічого не може зруйнувати їхніх планів. Ні кити на Трухановому острові, ні вкрадені гітари, ні алкоголь чи повії. Та коли вони приходять на студію і знайомляться з столичною продюсеркою… все летить у безодню.

Новий роман Колоса, це альтернативна реальність, де живий Кузьма, де на вулицях Києва можна зустріти кого завгодно  від Карпи і Положинського, а на у Львові побувати на об’єднувальному концерті легендарних OASIS. «Рок-н-рол» — це сповідь, можливість зазирнути за куліси реальної української рок-сцени і відчути всю глибину й неосяжність людської душі.

А серія #PRO_Me завдяки книжці Еріка Баркера «Лаяти не на те дерево» розповість про більш глобальні злети й падіння. Цікаво, що у цій книжці автор не обмежується музикою. Він наводить багато прикладів з життя спортсменів, бізнесменів, акторів, ведучих, письменників і навіть божевільних. Ця книга на прикладі різних людей та їх досягнень допомагає зрозуміти, що щастя і успіх — це насправді баланс. Сьогодні ти викладаєшся на повну в чомусь, до чого прагнеш, а завтра втрачаєш абсолютно все. Як не втратити все, роздумує Ерік Баркер.

А ми роздумуємо над новими добірочками для вас, друзі.

До зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
50-75%
На #ГаражнийРозпродаж!

Діє до 30.11.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями