#ЩоЧитатиВихідними. Відкрий очі.

Відкриває постійну рубрику #ЩоЧитатиВихідними, вже традиційно, новинка, і сьогодні це унікальна історія від лауреата Пулітцерівської премії…

За сюжетом юнак, в якому ми впізнаємо самого Шебона, відправляється в Окленд до своїх старих дідуся й бабусі. Він вперше детально знайомиться з їх історією, дізнається про їх молодість, що припала на часи Другої світової війни. Сімейні легенди стосуються німецької ракети ФАУ-2, гігантського пітона, мінування мосту в Вашингтоні і навіть загадкового «коня без шкіри». Книга надзвичайно насичена деталями й доленосними поворотами. Де б не опинився головний герой, на війні, під мостом, на полюванні на пітона або в тюрмі, всюди з ним була мрія про Місяць. Цей роман, в першу чергу, про любов, а вже після — про багатогранність життя і мрії. Дуже важливо в кінці шляху знайти гармонію і мати можливість без страху поділитися ними. Саме про це й #НовинкаФабули від Майкла Шебона — «Місячне сяйво».

А закриває нон-фікшн і одна з хітів продажу цього року — «Емоційний шантаж»  Сьюзан Форвард.

Сьюзан Форвард – доктор філософії, всесвітньо відома психотерапевтка, викладачка й авторка. Її книги «Чоловіки, що ненавидять жінок, і жінки, які їх кохають», «Токсичні батьки», «Емоційний шантаж» перекладені більш ніж на п’ятнадцять мов. В цій книжці вона підіймає питання шантажу. Ні, не того, який пов’язаний з терористами чи щось на кшталт, а набагато поширеніший, який оточує нас з усіх боків. Маніпуляції батьків чи інших родичів, дружба за вигодою, шантаж на роботі, у спілкуванні з колегами чи начальством і т.д. Місіс Форвард класифікує ці різновиди і розповідає, як їх помітити у своєму оточенні й навчитись не тільки уникати чи абстрагуватись від них, але й успішно боротися з ними.

 

Головне, друзі, — любити й поважати себе, а усе інше буде))

Па-па, всім гарних вихідних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії: