#ЩоЧитатиВихідними. Євразійський

Усім хочеться віри й любові і не хочеться війни, але інколи вони одне без одного не можливі… як у наших сьогоднішніх обраницях. Війна в  художній літературі дуже тісно переплітається з реальними подіями. Десь на перетині цих тем з’являється репортажний нон-фікшн. Який представить у цій добірці — віру!

Дуже цікавим прикладом репортажного нон-фікшену в нашому видавництві є книжка-дослідження, книжка-спогади і книжка-аналіз британського журналіста Джона Гарта — «Як Черчилль врятував цивілізацію». Сер Вінстон Черчилль був насправді дуже потужною і ключовою особистістю в світовій історії ХХ століття. Його незвичайне бачення ситуації, щирий патріотизм, стратегічне мислення і настирливість, яка часто працювала всупереч більшості, зробили свою справу і кардинально змінили ситуацію в Європі та світі під час Другої світової війни. Вінстон Черчилль — не святий, він політик, але Політик з великої літери. І Джон Гарт у своїй книжці розповідає чому.

А про любов під час війни у нас наступна книжка — «Дочка торговця шовком» Дайни Джефферіс, яка переносить нас до іншого куточока континенту, а саме в Ханой. Столицю В’єтнаму охопила Індокитайська війна. На фоні тієї жахливої війни перед нами розкривається історія молодої Ніколь Дюваль, молодшої доньки французького купця та в’єтнамської жінки. На своє повноліття вона отримує в подарунок від батька маленьку занедбану крамничку тканин у Ханої. Це її шанс нарешті довести собі й усім оточуючим, що вона нічим не гірша за старшу сестру, яка отримала у спадок весь сімейний бізнес. Саме в цей час війна і охоплює місто та всю  країну. На допомогу дівчині з’являються двоє чоловіків. Між Ніколь і цими чоловіками зароджуються почуття. Але все ж таки вона повинна обрати когось одного і зупинитись по одну сторону барикад.

Це неймовірно захоплива, тендітна і романтична історія про кохання та війну.

 

Друзі, любіть, вірте одне в одного і читайте книжки;)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями