#ЩоЧитатиВихідними. Трагічно-саркастична

Відкриває #ЩоЧитатиВихідними унікальний репортажний нон-фікш.

Наприкінці квітня, 34 роки тому, світ і нашу країну сколихнула страшна трагедія, яка забрала тисячі життів. Певною мірою ця катастрофа зробила велику тріщину в радянській системі й стала чи не початком її кінця. На цю тему й досі говорить багато вчених, політиків, митців, створюються проєкти, які мають на меті висвітлити проблему і привернути до неї більшу увагу. Минулого року канал НВО, опираючись на факти, зняв крутий і доволі химерний серіал «Чорнобиль». А ми пішли ще далі й випустили «Чорнобиль: етюди з натури» — книгу-альбом спогадів харківського художника та професора кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв Олега Векленка. Пан Векленко був учасником ліквідації наслідків на ЧАЕС з перших тижнів. У своїй книзі-альбомі він ділиться з нами не тільки власними спогадами і думками щодо тих жахливих подій, а й художніми роботами, на які його надихнуло перебування в Чорнобилі, створеними під час перебування та після, а також ділиться фотографіями. Ця книжка в своєму роді унікальна, адже на прикладі спогадів однієї людини, описує трагедію людства, про яку не варто забувати.

А художня серія Бестселер знайомить нас з історією, яка могла б трапитись з кожним письменником, але вона занадто абсурдна) Це роман молодого американського письменника Джессі Келерманна — «Чтиво». Автор оповідає нам історію дружби двох письменників та того, що від неї залишилось, коли один з них став успішним. Біллі Ковальчик, всесвітньовідомий автор детективних бестселерів, несподівано віддав душу Богові. Артур Пфеферкорн, якому удача свого часу посміхнулась менше і заставила вчити літературі в коледжі таких самих «невдах» як він сам, дізнається про смерть колишнього друга. Вирішивши все ж таки сказати йому «прощавай», Артур навідується до маєтку Біллі. Зваблива вдова Ковальчик, недбало залишений недописаний рукопис на столі, бажання стати відомим і відсутність моральних орієнтирів — зіграють з Артуром злий жарт. І злі ФБРівці це не найбільша його проблема….

Роман «Чтиво» — це майстерна сатира, насмішка над всіма існуючими кліше жанру і просто неймовірна історія про вчинки, причини та наслідки, що спостигають нас несподівано…

 

Словом, друзі-книгомани, поринайте у захопливі книжкові світи, читайте і радійте)

І готуйтеся до наступної зустрічі за тиждень 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай подарунок
X
При замовленні від 200 грн книжка у ПОДАРУНОК!

Діє до 15.10.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями