#ЩоЧитатиВихідними. Зафіксований

Вдосконалюватись можна по-різному, а якщо є фотоапарат, то це ще можна робити дуже красиво. Тому відкриває добірку наша ластівка серії #fabula_PROSystem — «Цифрова фотографія» Скотта Келбі!

Ця неймовірна книжка, з глянцевими сторінками та якісними фото-прикладами, зібрала в собі 100  найкрутіших порад, як робити високоякісні світлини в різних техніках і при мінімальному використанні ресурсів. З однієї тільки умовою — у вас має бути не стара допотопна «мильниця», а хоча б самий простий цифровий фотоапарат. Скотт Келбі — провідний фотограф з світовим ім’ям і один із засновників Національної асоціації професіоналів всім відомого Photoshop’у. У своїй книжці він розповідає секрети, як зробити професійну зйомку з природним освітленням, з одним чи кількома джерелами світла, з зовнішнім спалахом, як зробити професійні весільні, туристичні, пейзажні фото та багато іншого . Ну і звісно , як потім це все редагувати в програмі так, щоб фото залишились «живими». Книжка буде цікавою і помічною й тим хто тільки починає свій шлях фотографа і тим, для кого професійна фотографія стала ремеслом)

А от у серії #СучаснаПрозаУкраїни у нас психологічний трилер з елементами детективу — «Гелтер Скелтер» Олександра Завари.

Автор переносить нас в спекотні Чернівці. В студентських гуртожиток. В день екватора. В святковому угарі група студентів-другокурсників вирішує провести таємний обряд. Кілька пляшок вина, старовинне дзеркало і байка про Панночку, яка виконує всі бажання, спершу розважають випадкову компанію. Та коли бажання починають здійснюватися — стає не до жартів. Кожне бажання має свою ціну, яка може коштувати життя. Хто стоїть за цим всім? Хто заставляє їх тікати, не озираючись? Міфічний дух ображеної дівчини чи, можливо, хтось реальніший?

Сашко Завара у романі «Гелтер Скелтер» вправно сплітає реальність з вигадкою, життя і смерть, біле і чорне, і робить це в найкращих традиціях жанру.

 

Ну що ж, не хворійте друзі, читайте гарні книжки і прокачуйтесь по повній.

До зустрічі в наступному випуску

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями