Хіт
Цифрова фотографія: фоторецепти

Цифрова фотографія: фоторецепти

3 відгуки

Серія:

Видавництво:

Додаткова інформація
Код виробника: ФБ1166002У
ISBN: 978-617-09-6110-5
Вага: 0.677
Розміри, мм: 165x235
Кількість сторінок: 224
Рік видання: 2020
Мова видання: Українська
Жанр: Технічна література
Обкладинка: Тверда
Переклад: Ярослав Губарев
Код виробника: ФБ1056115У
ISBN: 978-617-09-6164-8
Кількість сторінок: 224
Рік видання: 2020
Мова видання: Українська
Жанр: Технічна література
Формати файлiв:
epub

«Цифрова фотографія» Скотта Келбі —   книжка-довідник яка відповість на кожне ваше запитання по налаштуванню фотоапарата, допоможе  покращити свою майстерність та відкриває деякі  секрети зйомок від професіональних фотографів. Книжка буде цікава та корисна  всім тим хто прагне оволодіти мистецтвом фотозйомки для себе або займатися цим професійно.

Читати повністю
Скотт Келбі
Скотт Келбі
(06.07.1960) Скотт Келбі — редактор, видавець і співзасновник журналу Photoshop User та один із ведучих впливового щотижневого ток-шоу про фотографії The Grid. Також він є президентом онлайн-фірми, що займається тренуванням, освітою та видавництвом, KelbyOne. Скотт — фотограф, дизайнер і титулований автор понад 60 книжок, зокрема й The Digital Photography Book, parts 1, 2, 3 & 4, The Adobe Photoshop Book for Digital Photographers, Professional Portrait Retouching Techniques for Photographers Using Photoshop, The Adobe Photoshop Lightroom Book for Digital Photographers, та Light It, Shoot It, Retouch It: Learn Step by Step How to Go from Empty Studio to Finished Image. Перша книжка у цій серії, The Digital Photography Book, part 1, стала найбільш продаваною книжкою про цифрову фотографію в історії. За останні чотири роки Скотт Келбі був удостоєний визнання як найперший найпопулярніший автор освітніх книжок про фотографію. Його книжки були перекладені десятками різних мов, зокрема китайською, російською, іспанською, корейською, польською, тайванською, французькою, німецькою, італійською, японською, нідерландською, шведською, турецькою та португальською. Келбі — тренувальний директор для семінарського туру Adobe Photoshop та технічний керівник конференції Photoshop World Conference & Expo. Він веде серію онлайн-курсів (від KelbyOne.com) і тренує фотографів та користувачів Adobe Photoshop із 1993 року. Також він є засновником Щорічної всесвітньої фотопрогулянки Скотта Келбі, найбільшої світової соціальної події для фотографів, яка збирає разом десятки тисяч фотографів у один день щороку, щоб фотографувати у понад тисячі міст по всьому світі.
Читати повністю
Цифрова фотографія: фоторецепти
Цифрова фотографія: фоторецепти
Цифрова фотографія: фоторецепти
Цифрова фотографія: фоторецепти
Цифрова фотографія: фоторецепти
Цифрова фотографія: фоторецепти
Цифрова фотографія: фоторецепти
User Святослав
17.08.2023
Книгу проковтнув за 1 день. Але буду до неї ще не раз звертатись. Прикольно, що глянцева. Магазин норм, доставка новою поштою безкоштовна)
User Борзаковська Тетяна
09.11.2020
Книга “Цифрова фотографія. Фоторецепти” Скотта Келби очень полезная и интересная. Подойдет и новичкам и любителям снимать на камеру. Хорошая подача материала. Один кадр - подробное описание: какая идея кадра, как можно снимать, какие использовать настройки, на что обратить внимание и как редактировать. Некоторые советы применяла на практике, кадры получаются интереснее.
User Василь
15.03.2020
Придбав паперовий варіант книги "Цифрова фотографія. Фоторецепти". Гарний , якісний друк. В книзі багато практичних порад з фотографії з технічними налаштуваннями камери і прикладами фотографій. Розрахована на роботу з камерою /не телефоном. Про доставку та Укрпошту: доставлено досить швидко та недорого. Молодці. Дякую за книгу.
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер