#ЩоЧитатиВихідними. Міфи апокаліпсису

Коли одразу з’являються новинки нон-фікшену і художньої серії — ми нестримно хочемо поділитись про це з вами.

Давайте знайомитись з бестселерами разом 😉

Серія #fabula_PROBusiness порадувала нас шалено крутою книжкою — «Міфи про PR» Річа Лі.

Ця книга не просто руйнівник міфів, не просто новий погляд на PR (а для когось навіть перший), це веселий і ґрунтовний аналіз піару в ХХІ столітті, з усіма його зрадоньками і перемогами) Річ Лі, британський піарник-практик, озброївшись теоретичними знаннями, власним безцінним досвідом та цілою купою яскравих прикладів багатьох спеціалістів у цій сфері, створив захопливу книжку. У ній ви знайдете 18 найпопулярніших та найоманливіших міфів, які дуже часто і міцно засідають у головах не тільки простих людей, а й керівників компаній. У «Міфах про PR» Річ Лі пояснює, чому вони помилкові, як з ними боротись і зрештою формує у нашій свідомості правильне розуміння сутності інформаційного простору навколо і як його використати на власну користь.

Книжку-мастрід «Міфи про PR» стане цікавою для тих, хто пов’язує з PR свою професійну діяльність, хто хоче орієнтуватись у сучасному світі комунікації, де зв’язки з громадськістю займають головне місце.

Серія «Бестселер» потішила нас чудовим романом «Гравець 1» канадського письменника Дугласа Коупленда. Це гримуча суміш сатири, філософських суджень, і глибокого копання в людських вадах і чеснотах. Екзотики роману додає ще й апокаліпсис, що розгортається за межами бару в аеропорту Торонто. Купка незнайомців — Рік, Карен, Люк, Рейчел і Воррен — потрапили сюди швидше за все за якимось вищим задумом і зовсім не випадково. Кожен з них — побита й розчарована в житті людина, кожна звісно по-своєму — проблеми з алкоголем, розбиті серця, проблеми з законом і проблеми із собою. Їхні справжні думки та мотиви розкриваються в екстремальних умовах,  і дороги назад немає. Ні для них, ні для людства в цілому. Поки весь світ божеволіє, у них є всього 5 годин, щоб переосмислити себе і врятуватись…

Бажаємо рятуватись від хандри і сумних думок крутими книжками, друзі)

До зустрічі наступного тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
50-75%
На #ГаражнийРозпродаж!

Діє до 30.11.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями