#ЩоЧитатиВихідними. Вдумливий

Відразу після того, як ми допишемо цю добірку, ми підемо читати інші новинки, про які розповімо наступного тижня! А вам рекомендуємо приглянутись до цих)

Поїхали)

Починати треба серйозно! Тому відкриває цю добірку захоплива книжка Кріса Ґріффітса й Меліни Кості«Посібник з креативного мислення»!

Креативність для більшості — дуже туманне поняття. Деякі люди думають, що креатив — це вибір шрифту для презентації, або нестандартне місце для фотосесії продукту компанії, або вчасний мем на злободенну тему в соцмережі. Шкода таких розчаровувати, але все далеко серйозніше!

Креативне мислення любить порядок і системне вдосконалення професійних навичок! У багатьох компаніях, на жаль, побутує думка, що креативність — це щось на кшталт «творчої музи»  і вона або категорично є, або її просто немає. Що ж такі компанії, швидше за все, приречені.
Авторів нашої прекрасної новинки можна назвати руйнівниками таких міфів. Кріс Ґріффітс сформував міцну базу з більш ніж тридцятирічного творчого досвіду, за цей час він розробив практики йі унікальні, практичні й потужні підходи до творчості та розвитку креативного мислення. Коли настає час досліджувати невідоме та генерувати нові ідеї, часто звички нашого розуму нам заважають і блокують його, примушують фокусуватися на тому, що ми вже знаємо, замість того, щоб віднайти щось геть нове й використати це. У книжці «Посібник з креативного мислення» Кріса Ґріффітса й Меліни Кості ви дізнаєтесь, як розвинути у собі нові креативні грані 😉

А закриває добірку свіженький бестселер (як же ми скучили за романами) Джошуа Ферріса — «Без імені»!

Драматичний роман Джошуа Ферріса затягує з перших сторінок. Перед нами розкривається незвичайна історія Тіма — успішного юриста, друга, турботливий батька та люблячого чоловіка. Здається у такої людини в житті не може статися щось погане. Але в Тіма є одна проблема — він  смертельно хворий, і жоден лікар не може ідентифікувати його хворобу і тим більше не знає, як її лікувати. В більшості людей опустилися б руки, зрештою так сталося з його дружиною Джейн. Але Тім не може собі такого дозволити, відповідальність не тільки за своє життя заставляє його зібрати всю свою волю в кулак і боротися!

«Без імені» — драматичний роман про те, як навіть перед обличчям смерті не здаватися і навчитись дивитись на життя по-новому. «Без імені» — це роман про зміни, про внутрішню силу, про любов до світу і до самого себе!

 

Любіть себе, любіть своїх рідних та друзів і читайте гарні книжки)

А ми вже зовсім скоро потішимо вас новою добіркою.

видавництво фабуладобірки фабулищо читати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-20%
На художню літературу
Діє до 15.08.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями