#ЩоЧитатиВихідними

Відкриє добірку перша частина шпигунської серії іспанця Артуро Переса-Реверте«Фалько».

Лоренсо Фалько — вродливий ловелас і смертельно небезпечний чоловік. За своєю природою він шпигун-найманець. Питання тільки в тому, хто його завербує… і скільки заплатить.  І ось у Фалько нова справа — замаскуватися і під вигаданим ім’ям увійти в довіру до представників ворожого табору, щоб визволити з полону важливу персону, в долі якої зацікавлені не тільки в Іспанії.

Роман, як і головний герой, теж маскується — під шпигунський трилер та історичні пригоди, але під жанровою маскою ховається драматична історія про зраду і честь.

«Фалько» — захоплива історія однієї операції, в ході якої головний герой зустрічає рівного собі за професіоналізмом агента-жінку. Це не історія кохання. Це історія про те, як вчинки однієї людини можуть вплинути на світогляд іншої.

Наступна новинка поповнила нашу нон-фікшн серію #fabula_PROCreators — «Спорт у тіні імперій» Збіґнєва Рокіти.

Футбол, ватерполо, баскетбол — що це? Просто види спорту? На жаль, ні, це дуже потужні геополітичні інструменти впливу на маси та інтереси окремих людей. Так було 100 років тому, 50 і те ж саме відбувається зараз. Там де приховується справжня агресія, спорт заміняє зброю. Збіґнєв Рокіта дослідив історію спорту і провів масу паралелей між збройними та політичними конфліктами й перемогами та поразками у Олімпійських іграх та інших спортивних подіях.

У книжці «Спорт у тіні імперії» зібрані надзвичайно цікаві розповіді про складні стосунки влади і спорту, життя видатних спортсменів, змагання, що проходили на тлі тих подій, ледь не від вікторіанської епохи до сьогодні.

А завершить #ЩоЧитатиВихідними книжка для спрвжнього письменника…кхм-кхм… тобто того, хто мріє стати письменником. Це «250 фішок, що їх має знати письменник» Чака Вендіґа!

Як нарешті почати писати? Як цікаво закрутити сюжет? Як не зіпсувати діалоги? Звідки взяти характери героїв? Всі ці й ще тисячі запитань цікавлять кожного автора-почптківця. І часто це виявляється складним, та навіть непідйомним завданням. Але є універсальні кейси і круті поради, які можуть допомогти у такій ситуації! Чак Вендіґ, до речі, не просто зібрав 250 таких порад, а ще й поділився ними в зухвалому й досить веселому стилі) Це точно налаштує вас взятися за свій перший роман.
А по секрету — то насправді там аж 275 порад))) Чи не кльовий бонус??)))

Що ж, обирайте новинку до душі, й приємного вам читання.

артуро перес-ревертезбіґнєв рокітановинки фабулиписьменництвочак вендіґ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.