Що читати вихідними. Про важливе

Дуже круто, коли книги несуть не тільки розважальний характер, а й заставляють задуматись над важливими питаннями, відрефлексувати, стати поштовхом до правильних висновків чи навіть відвернути біду. Така філософська думка наштовхнула нас написати сьогоднішню #ЩоЧититиВихідними і обрати саме ці книги…

А саме нашу потужну нон-фікнш новинку авторства відомої американської психологині та знаної авторки детективів Анни Солтер — «Хижаки». Книга, яку ви маєте нагоду взяти до рук, дуже потужна. Вона порушує теми, про які в суспільстві частіше мовчать, як правило, до моменту, коли це не зачепить когось конкретно, і краще б не вас особисто, — розбещення неповнолітніх, вбивства і зґвалтування. Незважаючи на таку тематику книжки, вона буде максимально інформативною і особливо помічною. Анна Солтер за свою психологічну практику багато спілкувалась з так званими «хижаками», ґвалтівниками та іншими сексуальними злочинцями. У цій книзі вона зібрала інтерв’ю з ними, проаналізувала, класифікувала й вивела алгоритм, за яким після прочитання стане набагато простіше не тільки визначати в соціумі таких людей, а й розуміти їхню природу та навчитись оберігати від них своїх дітей та самих себе. Тема книжки заставляє задуматись, в якому світі ми живемо, та дає нам унікальну «зброю» для захисту від небезпечних злочинців.

А от у художній літературі, конкретно у романі Шеннон Кьорк «Метод 15/33», все не так просто. Перед нами розгортається моторошний психологічний трилер. Світ, законсервований у чотирьох стінах, перевертається з ніг на голову, коли жертва стає катом. Головну героїню «Методу» Лізу, шістнадцятирічну вагітну дівчину, викрадає банда дилерів, мета яких заволодіти її дитиною. Але закрита у чотирьох стінах дівчина не просто бореться зі своїми страхами, а будує в голові план виживання та втечі. План, в якому живим залишиться хтось один. Тим часом ФБР веде свої пошуки, але шукають вони не Лізу…  Чим закінчиться ця історія — читайте в романі!

Сказати, що ви будете вражені від цих книг, — нічого не сказати.

Не вагайтеся, читайте та діліться своїми враженнями у коментарях та відгуках на сайті.

А зараз кажемо, до зустрічі у наступній добірці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
50-75%
На #ГаражнийРозпродаж!

Діє до 30.11.2021
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями