Відправка замовлень протягом 1-3 днів

Що читати вихідними. Антиутопії.

Озиратися на минуле, задумуватись про майбутнє… часом письменники роблять це так, що стає аж лячно. Але здебільшого, хорошого читача це спонукає до думок і аналізу. До чого це ми? О, у сьогоднішній рубриці ми хочемо представити вам дві захопливі книжки, які промовляють до нас жанром антиутопія!

І це хіт нон-фікшну — «Міністерство Правди» Доріана Лінскі. Ця книга переносить нас до «витоків» найбільш відомої антиутопії усіх часів та народі «1984» Джорджа Орвелла. Погодьтеся, ця книга справила на людство таке враження, з якими може зрівнятися хіба що Біблія. Доріана Лінскі, відомого публіциста та ведучого подкастів, ця книга вразила настільки, що він розпочав колосальне дослідження творчості Оревелла. І згодом весь матеріал, після опрацювання та систематизації, перетворився в унікальну біографію роману «1984». «Міністерство Правди» розкриває нам причини створення Орвеллом свого культового роману, розповідає про геополітичні, мистецькі й навіть управлінські зміни суспільства. Історія книги охоплює майже сто років існування культового роману й таким чином допомагає нам краще зрозуміти причини і наслідки роману «1984».

Також не обійшли увагою ми й антиутопію «Гравець 1» Дугласа Коупленда. Автор роману переносить нас у дещо занедбаний бар поблизу одного з канадських аеропортів. В один час він стає таким собі «клубом невдах», де зібралися своєрідні аутсайдери світу цього: молода дівчина, яка не відчуває жодних емоцій, бармен-алкоголік у зав’язці, пастор, що обікрав свою паству на кругленьку суму, а ще жінка, яка в погоні за щастям і любов’ю назначила побачення незнайомцю з Інтернету в цьому барі (цей лузер тут також є, але не надовго). Усі вони опиняються у пастці, коли світ несподівано охоплює нафтовий хаос. Дуже скоро зникає світло і будь-який зв’язок із зовнішнім світом, який тим часом на всіх парах божеволіє. Ця пастка в певні мірі стає їхньою сповідальнею, у якій вони повинні заново віднайти себе. І, можливо, навіть вижити….

Отака лаконічна у нас сьогодні підбірка. Але книги такі, що ви просто не зможете відірватись….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
20-75%
Акція! Замовлення відправляються протягом 1-3 днів.
Діє до 06.02.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями