Прокачай себе. ТОП 5

І знову в нашому топі зібралась неймовірна компанія. З такими авторами,  їх знаннями й компетенцією у своїх сферах варто проводити більше часу віч на віч, тобто з їх книжками))))
Тобто ближче до справи:

Перш за все варто попіклуватись про свій внутрішній спокій і довіру до людей. Але як це зробити, якщо нас оточують люди, які бажають скористатись нами заради вигоди чи навіть заставити нас почуватись винними. Таких ще називають шантажистами, і їх треба уникати. Сумно те, що такі люди бувають не тільки серед наших знайомих чи співробітників, але й серед друзів та родичів.  Відома американська психотерапевтка, авторка нон-фікшн бестселерів за версією The New York Times та часта гостя ток-шоу,  Сьюзан Форвард знає, як виправити ситуацію! За допомогою її неймовірної книги «Емоційний шантаж»! З неї ви дізнаєтесь, як зберегти й покращити стосунки з близькими, рідними та друзями. Як позбавитися комплексу вини. Як не дати маніпулювати собою. Як не стати жертвою емоційного шантажиста і як йому протидіяти. Це ж просто колодязь лайфгаків))

Отож, в цьому напрямку ми працюємо, та варто не забувати, що щоденна праця над собою й саморозвиток ніхто не відміняв. А за приклад можна взяти нашу наступну книжку топу — «Дивачка, що закохалася в мозок» та її неймовірну авторку і вченого-нейробіолога Венді Судзукі.
Навіть у дорослому віці можна змінювати себе, свої звички та спосіб життя. Варто тільки захотіти так, як свого часу захотіла пані Судзукі. У цій нон-фікшн автобіографії вона легко й цікаво розповідає не тільки свою історію, а й описує сучасні досягнення науки про мозок, функції різних його ділянок і зв’язок розумової діяльності з фізичними вправами. Родзинкою книжки стали лайфгаки авторки, щодо того, як активізувати роботу різних мозкових структур. Тож вперед до змін)

Шантажистів уникнули, позитивних звичок набрались, а тепер можна й навчитись говорити так, що всі будуть у захваті від вас. Беремо до рук ще одну осінню новинку «Мистецтво говорити» відомого бізнес-тренера Джеймса Борґа. Методики, викладені автором у цій книзі, допоможуть вам не тільки вдосконалити навички спілкування, побороти страх публічності чи, наприклад, страх заговорити першим з чарівною незнайомкою в пабі, а й змінити спосіб мислення, навчитись боротись зі стресом і «прокачати» свій розмовний рівень. Перевірені, прості й дієві поради містера Борґа, зібрані у «Мистецтві говорити», стануть вашими надійними помічниками у будь-якій ситуації.

І як же ж ту т не згадати про нестримне бажання кожного з нас — бути ефективним? Та отож, що ніяк))) Тому наступна книга ТОПу — «Метод великого пряника» Романа Тарасенка.

Ефективність — це наш досвід. І тільки на нього ми можемо опиратись в бажанні стати ще більш ефективним. Розмовляючи про успіх, ми повинні розуміти, що це один з китів) Роман Тарасенко у своїй чудовій книзі зібрав низку спостережень, прикладів з досліджень і висновків науковців різних галузей, органічно і захопливо приправивши їх власними думками та лайфгаками.
Тому, якщо ефективність — це останнє, чого вам не вистачає, — ця книжка точно для вас))

На цьому можна б було й завершити нашу добірку «Прокачай себе», але, по-перше, у нас традиційно ТОП-5, по-друге, книга, яка закриває його, — супер-хіт, і по-третє, вона пасує сюди краще за будь-яку іншу)
Бо це «Вільно за три місяці» Бенні Льюїса!
З таким зарядом від попередніх книг вам, цілком вірогідно, захочеться відпочити і зробити це з шиком, наприклад, відвідавши якусь чудову країну. А найкомфортніше відпочивати десь, коли не переймаєшся, що не зрозумієш співрозмовника. Тобто треба знати мови) А вивчити їх з легкістю і без втрати ентузіазму допоможе саме Бенні Льюїс. У його чудовій книзі наведено безліч методів, способів, технік та прийомів для запам’ятовування  нових слів, і навіть про те як позбутись внутрішнього блоку. Тож, «Вільно за 3 місяці» стане справжньою знахідкою для вас.

 

Що ж, на цій ноті кажемо вам, до зустрічі.
Змінюйтесь, книгомани, але тільки на краще 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями