Книгарня

Відфільтрувати

Показано 1–30 з 262 результiв

На офіційному сайті харківського видавництва Фабула кожен, хто полюбляє друковані видання, може знайти для себе цікаві товари – перш за все, звісно ж, книги! За доволі низькими цінами у Вас є змога придбати онлайн книги улюблених авторів, а також зовсім нові видання-дебюти молодих українських письменників.

Кожного місяця колектив інтернет-магазину Фабула бере на себе відповідальність представити увазі читача спеціальну акцію “Книга місяця”. У створеному розділі ви знаходитимете книги з акційними знижками! Книгою місяця може стати як роман, так і гостросюжетний детектив, книга з  питань бізнесу тощо. Тож не пропускайте інформацію щодо нових надходжень!

Аби надати читачам якомога більше інформації щодо нових видань на сайті створені такі розділи, як “Готується до друку” та “Новинки”, з яких ви дізнаєтеся яких див чекати надалі.

Полюбляєте ексклюзивні, обмежені друком, видання? Інтернет-магазин з радістю надає вам можливість придбати книги з автографами авторів!

Українською та російською мовами видана велика кількість цікавих, захопливих, красивих та корисних книжок. Вас чекає великий вибір художньої літератури – класичної та сучасної. Обирайте книги за жанрами – детектив, гумор, драма та інші. А також пропонується нон-фікшн література, яка охоплює питання бізнесу.

Книгомани зазвичай є також великими прихильниками листівок та аксесуарів на книжкову тематику. Магазин видавництва Фабула із задоволенням пропонує кожному придбати яскраві листівки, які можна використовувати як закладки, а також інші цікаві аксесуари!

Замовити усе, що цікавить, можна онлайн на сайті. Служби доставки Нова Пошта, Укр Пошта та кур’єри швидко і без проблем обслужать кожного покупця.