Знання. Книга 2

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: Ч1692002У
ISBN: 978-617-09-8524-8
Вага: 0.658
Розміри, мм: 145х210
Кількість сторінок: 496
Рік видання: 2024
Мова видання: Українська
Жанр: Фантастика й фентезі, Young adult
Обкладинка: Тверда

Семере Архіва — та, хто Знає. Вона ніколи не Забуває і безпечно живе в Новому Ханаані, привілейованому місті. Поки одного дня не дізнається того, чого Знати б не мала, і отримує жахливий спогад, жити з яким не готова. Дівчина тікає до Ханаану, міста своїх предків, аби знайти там Забуття.Бекет пролетів крізь зірки, щоб знайти Ханаан, давній соціальний експеримент Землі. Натомість знаходить Семере серед руїн міста і відкриває набагато більше, ніж коли-небудь сподівався. А тоді кидає виклик усьому, у що вірив, аби допомогти незнайомці. Чи зможуть Семере й Бекет урятувати два світи, коли ті зіткнуться, і зберегти спогади одне про одного в місці, де всі Забувають?

Шерон Кемерон - авторка, що здобула Премію Сью Александер у номінації «Найкращий дебют», а також премію SCBWI Crystal Kite, і потрапила до добірки найкращої художньої літератури для юнацтва від YALSA.

Читати повністю
Шерон Кемерон
Шерон Кемерон

(08.06.1970) Шерон Кемерон — американська письменниця, авторка серій The Dark Unwinding, Rook та The Forgetting (Забуття).

В минулому вона була вчителькою класичного фортепіано, повний робочий день мамою, неповний робочий день генеалогом, головою некомерційної місцевої театральної групи та координатором Товариства дитячих письменників та ілюстраторів.  

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги автора
Спіннер