Новинка
Посібник біохакера

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ1338009У
ISBN: 978-617-522-121-1
Вага: 1.236
Розміри, мм: 235х165
Кількість сторінок: 576
Рік видання: 2024
Мова видання: Українська
Жанр: Науково-популярна
Обкладинка: Тверда
Переклад: Марія Хандога

«Посібник біохакера» — книжка про здоров’я та гарне самопочуття. Її автори — доктор медичних наук Оллі Совіярві, експерт із технологій Теему Аріна та експерт із харчування Яакко Халметоя — розповідають, як збалансувати різні аспекти життя: сон, харчування, фізичну активність, роботу й розумову діяльність. Що є тими 20 % внеску, які надають 80 % результатів, коли йдеться про оптимізацію стану здоров’я?

«Посібник біохакера» звертається до результатів найостанніших досліджень цілісного здоров’я і перетворює їх на корисну практичну інформацію у візуальному та читабельному форматі. Маючи понад 1500 посилань на наукові джерела і сотні ілюстрацій, «Посібник біохакера» — «забраклий посібник із людського тіла» і важливе доповнення до бібліотеки, робочого місця, кухні, спортзалу, валізи та спальні будь-кого, хто щиро зацікавлений у оптимальній продуктивності, здоров’ї та гарному самопочутті.

Читати повністю
Яакко Халметоя
Яакко Халметоя

Яакко Халметоя — експерт із харчування, письменник-публіцист й активний лектор. Він палко захоплений підтриманням стану відмінного здоров’я завдяки харчуванню та способу життя, який дає задоволення та радість.

Відомий як дослідник суперфудів, популяризатор гриба чаги й інших лікарських грибів і «шоколадний алхімік», Яакко Халметоя ознайомив мешканців Фінляндії з користю для здоров’я та унікальними способами вживання різноманітних харчових продуктів і лікарських рослин, виступаючи на телебаченні та радіо, і прочитав понад 600 публічних лекцій.

Пан Халметоя у бізнесі з 20 років. Він пройшов десантну підготовку в Збройних Силах Фінляндії та колись переміг у Чемпіонаті Фінляндії з греплінгу. Як підприємець він керує мережею кафе, які спеціалізуються на приготуванні суперкорисної смакоти. Нещодавно пан Халметоя був радником кількох молодих компаній, що працюють у сфері охорони здоров’я як у Фінляндії, так і за кордоном. Свій вільний час він проводить у саду чи тренуючись на природі — завжди з усмішкою.

Читати повністю
Оллі Совіярві
Оллі Совіярві

Оллі Совіярві — доктор медицини, один із засновників холістичної медицини у Фінляндії. На початку своєї кар’єри д-р Совіярві був черговим медичним працівником у службі крові Червоного Хреста Фінляндії. 2006 року він закінчив Університет Гельсінкі зі ступенем ліценціата з медицини та 2008 року став самозайнятим. У 2010–2011 рр. д-р Совіярві отримав ступінь у галузі інтегральної теорії в Університеті Джона Ф. Кеннеді, зосередившись на психології та філософії.

У перші п’ять років своєї кар’єри лікаря д-р Совіярві працював у першому у Фінляндії агентстві з підбору медичного персоналу. Його службові обов’язки передбачали планове обслуговування пацієнтів, а також невідкладну допомогу і чергування. Він працював у майже 50 різних клініках по всій Фінляндії. Його численні медіавиступи, статті у соцмережах і перший у Фінляндії подкаст про здоров’я розширили обізнаність широкого загалу про те, чим може бути охорона здоров’я. Д-р Совіярві також працював консультантом для різних компаній і постачальників послуг у сфері здорового способу життя та охорони здоров’я.

Від 2013 до 2018 року д-р Совіярві працював лікарем у приватній клініці, яка спеціалізується на харчуванні та цілісній охороні здоров’я. У цій клініці працюють лікарі й медсестри, які практикують холістичну медицину. Цей заклад має єдину у Фінляндії лабораторію з дослідження мікроелементів.

Нині д-р Совіярві переважно працює над створенням наукового контенту, присвяченого профілактичній медицині. Крім того, він проводить тренінги і презентації з біохакінгу, оптимізації продуктивності, питань харчування та підтримання кишкового балансу. У вільний час він обожнює легку атлетику, гратися зі своєю дитиною, музику та хороший гумор.

Читати повністю
Теему Аріна
Теему Аріна

Теему Аріна має два десятиліття професійного досвіду як підприємець у сфері технологій, письменник і спікер. Його вважають одним із провідних мислителів у сфері цифрової трансформації людства. Він вивчає взаємодію людини і машини з метою поліпшення продуктивності, здоров’я та добробуту.

2015 року пан Аріна отримав Премію Леонардо (під патронатом Європейського парламенту та ЮНЕСКО) за тему «Цифрове перетворення людства». 2016 року він став одним зі 100 найвпливовіших людей ІТ-сфери за версією TIVI, а 2017 року — Спікером року за версією Speakers Forum Finland. Він виступав із популярними доповідями у США, Великій Британії, Китаї, Японії, Нідерландах, Італії, Іспанії, Німеччині.

Теему Аріна консультував вищих керівників компаній та урядові організації, читав лекції в університетах, створював стартапи та був головою проєктів, що фінансуються Європейським Союзом. Його хобі — фотографія, відеозйомка, збирання рослин і кулінарне мистецтво.

Читати повністю
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
Посібник біохакера
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Публікації на тему
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер