Акція
Настанови Мацушіти

Настанови Мацушіти

1 відгук

Серія:

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ722010У
ISBN: 978-617-09-4212-8
Вага: 0.475
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 320
Рік видання: 2018
Мова видання: Українська
Жанр: Бізнес, Біографії та мемуари
Обкладинка: Тверда
Переклад: Ганна Литвиненко
Мацушіта - засновник японської компанії General Electric, що входила до складу Matsushita Electric Corporation та приносила 65 мільярдів доларів на рік! Книга про те, як Мацусіта створив великий бізнес, винайшов практику управління, яка сьогодні все частіше використовується, допомогла створити економічне у Японії після Другої світової війни, як створив японську версію Нобелівської премії, і віддав сотні мільйонів на добрі справи.
Читати повністю
Джон П. Коттер
Джон П. Коттер
(25.02.1947) Джон П. Коттер — професор кафедри управління імені Коносуке Мацушіти в Гарвардській школі бізнесу. Закінчив MIT та Гарвард і працює на факультеті школи бізнесу з 1972 року. У 1980-му, у віці тридцяти двох років, отримав посаду штатного професора, таким чином ставши одним з наймолодших за всю історію університету, удостоєних такої честі. Джон П. Коттер автор книг The General Managers (1982), Power and Influence: Beyond Formal Authority (1985), The Leadership Factor (1987), A Force for Change: How Leadership Differs from Management (1990), Corporate Culture and Performance (1992, у співавторстві з Джимом Гескеттом), The New Rules: How to Succeed in Today’s Post-Corporate World (1995) та Leading Change (1996), усі вони стали бестселерами в жанрі бізнес-літератури в Сполучених Штатах. Він також створив два відеокурси, які здобули чимале схвалення: Leadership, 1991 та Corporate Culture, 1993; а також навчальний CD-ROM Initiating Change, 1997. Загальний проданий наклад його статей, написаних упродовж останніх двадцяти років для Harvard Business Review, сягає півтора мільйона копій. Серед численних нагород професора Коттера премія Exxon Mobil за інноваційний підхід до розробки навчального плану для випускників школи бізнесу, премія Johnson, Smith & Knisely за новий погляд на управління бізнесом та премія McKinsey за найкращі статті в Harvard Business Review. Професор Коттер викладає і магістерську програму з ділового адміністрування та управління в Гарварді, а також часто виступає на зустрічах вищих керівників по всьому світу. Мешкає в Кембриджі, Массачусетс, та Ешленді, Нью-Гемпшир, разом з дружиною Ненсі Дірман, донькою Кароліною та сином Джонатаном.
Читати повністю
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
Настанови Мацушіти
User Роман
24.11.2020
Доволі непогана книга. Загалом перші кілька розділів, але чим далі, тим більше у автора з'являється досить багато речень, які містять однаковий зміст, проте по-іншому сформульовані. Не знаю, чи це особливості перекладу, чи такий оригінал(англійською не читав). Автор добре розкрив життя родини в дитинстві, але не далі. У кількох розділах є згадки і про Акіо Моріту, певні порівняння стосовно створення компанії, ведення бізнесу, цінностей тощо. Багато з того актуальне в теперішніх "модних" методологіях розробки, враховуючи те, що книга була написана у кінці 20 століття і описує події загалом 20 століття. В доповненні до цієї було б чудову перекласти і передати до друку "Зроблено в Японії" Акіо Моріти.
Публікації на тему
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер