Бій за Київ
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ902297У
ISBN: 978-617-522-138-9
Вага: 0.383
Розміри, мм: 145х210
Кількість сторінок: 208
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Публіцистика
Обкладинка: Тверда
Код виробника: ФБ1332095У
ISBN: 978-617-522-144-0
Кількість сторінок: 208
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Науково-популярна
Формати файлiв:
epub
fb2
mobi

«Бій за Київ» — це журналістське дослідження про події російсько-української війни, а саме оборону Києва.

Твір складається з окремих есеїв, що висвітлюють короткі епізоди оборони столиці та в єдності утворюють велику панораму подій початку повномасш­табного вторгнення. Книжка висвітлює не лише характер боїв за українську столицю, а й характери захисників Києва. Головною дійовою особою кожного з есеїв є люди, що потрапили у вир війни.

Ілюстрації Нікіти Тітова.

Читати повністю
Сергій Руденко
Сергій Руденко

(14.10.1970) Сергій Руденко — журналіст, ведучий телеканалу «Еспресо». 2021 року в Україні вийшла його книжка «Зеленський без гриму». У 2022 році цю роботу перекладено в 25 країнах світу. Виданий у Німеччині переклад увійшов у список бестселерів журналу Spiegel.

Читати повністю
User Марія
01.05.2024
Читаючи, наче сама поринула в ті дні, хоча в цей час просто сиділа в квартирі в Києві і слухала вибухи. Всі перші тижні повномасштабної війни, що я провела в Києві я думала про тих хлопців і дівчат, хто 24 лютого пішов, не вагаючись, як і мій чоловік. Я не знала де він, що з ним, але знала, що він битиметься до останнього, бо позаду нього наш дім, я, його мати. Книга допомагає зрозуміти важливість історичних подій та віддати належне мужності і жертвам тих, хто воював і воює за свою землю. "Бій за Київ" - це не лише захоплюючий наратив, а й потужний натхненник до дослідження історії та вдячності тим, хто відстоював свободу. Так, такі книги читати не так легко і захопливо, як фентезі чи романтичні комедії, які зараз у всіх ТОПах, але ми маємо їх читати. Якщо б вороги зайшли в Київ - скоріше за все, Україна би пала. І саме ці хлопці і дівчата, що билися за Київ врятували нас від такого жахливого та швидкого фіналу. Книга стала дуже емоційною для мене, але й надихаючою. Слава Україні! Героям Слава!
User Роман
02.09.2023
Прочитав цю книгу на одному подиху. Аналіз одних лише відкритих фактів наведених автором, розриває свідомість від болю за те, що ця війна стала можливою майже в центрі Європи. Події перших діб повномасштабної відкритої збройної агресії росії проти України описані у книзі легкою і, водночас, простою до гостроти леза мовою, яка розрізає душу на атоми і змушує знову її воскресати заради перемоги життя над мороком тьми, який ще ніяк не розвіється. Час проявить все, - історія проведе паралелі, надасть об'єктивні та й упереджені оцінки всім подіям, особистостям... Ця книга - імпульс до душі кожного з нас, нагадування про те, що саме від характеру і дій кожного з нас залежить майбутня доля великого народу! Перемога починається там де є усвідомлення важливості найменших дрібниць, де справедливість і честь є вищими за зарозумілість і особисті амбіції. Пам'ятаймо, битва за Україну - продовжується!
Публікації на тему
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер