Ви вже налаштувалися на хвилю Весна FM? Якщо ще ні, то ми з радістю додамо вам трохи весняного настрою разом з нашою добіркою на вихідні.
Сара Дессен — відома американська авторка, на її рахунку більше ніж дюжина романів для молоді. Сьогодні один з них, «Віднині й довіку», потрапив до наших рекомендацій.
Луна, дочка весільної організаторки Наталі Барретт, побачила за своє життя безліч весіль: на пляжі, в історичних особняках, у шикарних готелях і клубах. Можливо, тому вона досить цинічно ставиться до хепіендів. А ще її перше справжнє кохання закінчилося трагічно, тож Луна більше не чекає на своє «віднині й довіку». Коли дівчина зустрічає чарівного, веселого та безтурботного Амброуза, вона тримає його на відстані витягнутої руки. Але Амброуз не збирається падати духом, адже він зустрів ту єдину, з якою справді хоче бути разом.
«У нашому великому світі стільки речей, про які ми просимо, яких прагнемо і які згадуємо у молитвах. І задовольнити бажання кожного просто неможливо. Але не треба припиняти просити. Якщо ти перестанеш мріяти, то нічому буде здійснюватися».
Ця історія показує, як складно буває людям після трагічних подій, а також переконує, що в житті можна знову стати щасливими та насолоджуватися всім, що на нас чекає в майбутньому.
А тепер ласкаво просимо на екскурсію мозком тварин разом з Ґреґорі Бернзом та його книгою «Як це — бути собакою». Вона зацікавить кожного, хто обожнює тварин та тих, хто небайдужий до нейробіології.
Вчений спробував визначити як собаки думають, відчувають, використовують мову та сприймають світ. Спираючись на його дослідження, можна зробити висновок, що їх емоції дуже подібні до наших. Вони так само відчувають сум і радість, лишень не можуть передати їх словами, у них це проявляється за допомогою мови тіла та звуків.
Окрім фактів із "Собачого проєкту", яким автор займався довгий час, ви знайдете тут чимало інформації про морських левів, дельфінів, щурів, тюленів. А ще дізнаєтеся про тилацинів, або сумчастих вовків — вимерлий вид хижих ссавців, повністю знищений людьми в 1930-х роках. Мозок представника цього виду також пройшов ряд сканувань.
У своїй роботі Бернз розкриває тему ментальності тварин поступово. Спершу він розповідає про їх появу на Землі, еволюцію мозку і нервової системи, а далі описує дослідження мозку. Бернз — перший науковець, який просканував мозок собак у притомному стані за допомогою МРТ. Для цього їх довелося довго тренувати, щоб вони навчилися сидіти непорушно. Але результат перевершив усі очікування. Дослідження зацікавили ВМС США й отримали від них фінансування.
Автор доповнює описи різних дослідів особистісними історіями та репортажними розповідями. Як і очікується від наукової книги, вона заглиблена в терни галузі, але тим не менш дуже захоплююча!
У березні ми очікуємо три нові книги в нашому асортименті — бізнес-довідник «Безконтрольні», біографію принцеси Діани та новий роман Ярослави Литвин «Вілла у Сан-Фурсиско». Не проґавте свій шанс замовити їх за акційною ціною передпродажу!