Новинка
Віднині й довіку

Віднині й довіку

0 відгуків

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: Ч1490015У
ISBN: 9786170982278
Вага: 0.459
Розміри, мм: 145х210
Кількість сторінок: 368
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Young adult
Обкладинка: М'яка

Мати і хрещений батько Луни спеціалізуються на організації весіль уже багато років, тому дівчина виросла в оточенні кохання та розмов про вічність. Однак коли трагедія забирає в неї Ітана, перше справжнє кохання, Луна більше не чекає на своє «віднині й довіку». Її цинічні погляди на любов спантеличують нового знайомого Амброуза, якого мати дівчини найняла на літо в агенцію. Хлопець має намір повернути Луні віру в кохання, але у свій дивний спосіб. Вдасться це Амброузу чи дівчина назавжди залишиться із власними переконаннями?

Книжки для підлітків, які торкаються вразливих тем. Авторка, яка спеціалізується на літературі YA. Має близько 20 топових романів, відомих у всьому світі. Незабаром екранізація Нетфлікс.

Переклад - Малюга Д. М.

Читати повністю
Сара Дессен
Сара Дессен

(06.06.1970) Сара Дессен — американська письменниця.

Сара Дессен є авторкою бестселерів №1 за версією New York Times. У її доробку понад дюжина романів для підлітків, зокрема «Правда про «Назавжди», «Просто послухай», «Безсоння для двох», «Пісня для тебе», «Віднині й довіку». Її твори видані у більш ніж тридцяти країнах і розійшлися мільйонними накладами по всьому світу. У 2017 році вона отримала премію Маргарет А. Едвардс від Американської бібліотечної асоціації за видатний внесок у літературу для молоді.

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Публікації на тему
Інші книги автора
Спіннер