Робочий тиждень закінчується, попереду вихідні і наша постійна рубрика #ЩоЧитатиВихідними. У ній ми сьогодні підбиваємо підсумки жовтня.
І почнемо ми з дебютного роману молодої української авторки Вікторії Дудик, що називається «Мертві стукають».
Вікторія написала її завдяки своїй бабусі, яка самотужки виховувала дівчину. Ось як сама авторка розповідає про неї: “Книга, яку я написала завдяки Їй, моїй Марусі. Книга, виплекана слізьми і болем. Книга, що її починала після Її смерті і закінчувала на її могилі. Книга про містику, кохання й ворожбу у Карпатах, радянщину на Сході і, взагалі....книга про всіх Марусь, що кладуть себе на жертовник заради чогось.”
Цей роман запрошує нас у світ сімейної драми, де головною героїнею є проста бойківчанка із села Ялинкувате. Її незламний характер визначає долі всіх героїв цього твору. В його емоційно напруженому сюжеті розкривається містичний зв’язок між Заходом і Сходом України. Авторка вправно поєднує гірку історію з людяністю, що цей роман захопливим для будь-якого читача. Вікторія Дудик дарує нам книгу, яка не залишить байдужим жодного, і показує, що в кожному жіночому житті є таємниця, яку не завжди варто розкривати.
Ще одна наша новинка — «Кінець перевернутому мисленню», автором якої є американський бізнес-аналітик Марк Гобер. Він заявляє, що свідомість створює всю матеріальну реальність. Біологічні процеси не породжують свідомості. Цей концептуальний прорив перевертає традиційне наукове мислення з ніг на голову. У своїй книзі автор досліджує переконливі наукові докази з різноманітних дисциплін, починаючи від психічних явищ і присмертного досвіду до квантової фізики. Завдяки передовим мислителям, які підтримують тезу Гобера, ця книга сколихнула наукову спільноту та широких спеціалістів, зацікавлених у розумінні справжньої природи реальності. Сьогоднішній безлад у всьому світі може бути пов’язаний з фундаментальним нерозумінням нашої дійсності. Ця робота має на меті змінити наш колективний світогляд, змінити уявлення про людський потенціал і те, як ми ставимося одне до одного. Імплікації, описані в книзі, спонукають до вкрай необхідного перегляду науки, техніки та медицини. Здається, що тут «Коротка історія часу» Стівена Гокінга зустрічається з «Силою моменту тепер» Екгарта Толле.
На цьому поки що все. Але попереду нас усіх чекає ще дуже багато цікавих новинок і відкриттів. Дякуємо, що обираєте нас! До наступної зустрічі!