Сьогоднішніх авторів нашої традиційної добірки #ЩоЧитатиВихідними, як і їх творіння, вже можна назвати класикою і фронтиром якості. І давайте дізнаємось, чому.
Почнеться сьогоднішня рубрика ні мало, ні багато … з серії «Несерйозна класика». Вітайте славнозвісного О’Генрі та збірку неймовірних оповідань «Поросяча етика». Вільям Сідні Портер, він же О’Генрі, відомий своїм унікальним стилем іронічно та дещо гротескно змальовувати реальність, стереотипи та догми свого часу. Усі його персонажі природні й часом занадто відверті, що додає їм певного шарму та робить ближчими до читача. «Поросяча етика» — унікальна збірка класика, з творами, які ви не знайдете у шкільній програмі. Зате точно розважитесь вранці за кавою та забезпечите собі гарний настрій на весь день.
Наступна книга у нашому списку належить одному з найвідоміших антиутопістів ХХ століття Джеймсу Грему Балларду. І це «Люди міленуму», друзі.
Динамічний і заплутаний роман про революцію середнього класу в одному з престижних районів Лондона — Челсі. Здавалося б, нічого надто незвичайного, адже для революцій у суспільства завжди були вагомі причини. Та саме в цій щось пішло не так. Маркгем втратив дружину у терористичному акті в аеропорті Гітроу. Та в надії розплутати цей клубок змов і насилля та знайти винних у її смерті він сам вв’язується в смертельну аферу. Зрозуміти, кому можна довіряти, хто не понесе відповідальність за скоєне. Маркгем піде до кінця, будь-якою ціною.
Ну а закриває нашу добірку історія успіху засновника однієї з найвідоміших та найпрестижніших готельних мереж у світі «Four Season» — Ізадора Шарпа! Готелі цієї мережі вже давно стали класикою і стандартом якості! Ізадор починав з одного невеликого готелю та, керуючись власними мріями і не зважаючи на ризик, все ж втілив у реальність все, що хотів. Звісно, без підтримки коханої жінки, своїх партнерів та працівників готелів цього всього б не було. Або було, але не так круто.
«Чотири сезони» — історія, яка надихає!
Тож надихайтесь і ви, читайте книги і не бійтеся втілювати мрію в реальність, незважаючи ні на що.
І до зустрічі наступного тижня)