Знову настала п'ятниця, а це означає, що настав час обирати #ЩоЧитатиВихідними ! Сьогодні ми підготували для вас дві чудові книжки, про які ви, можливо, ще не чули, але вони точно заслуговують на увагу читача.
«Цитадель» від Арчибальда Дж. Кроніна, розповідає про лікаря Ендрю Менсона та його шлях від молодого лікаря-ідеаліста до розбещеного медика та спокути.
Хороший, старомодний роман (у найкращому сенсі): історія залучення людей, які займаються цікавими речами, добре розказана.
Автор відкриває вікно у світ медицини 1920-х років. Отже, тема — охорона здоров’я у Великій Британії до Акту 1948 року, який запровадив Національну службу охорони здоров’я. Виявлено некомпетентність і корупцію серед медиків, а наш герой, Менсон, наполегливо працює над власними рішеннями, які незабаром будуть санкціоновані законом (після кінця оповіді).
Ми приєднуємося до Ендрю Менсона як нового випускника, який розпочинає практикувати у долинах Уельсу. Молодий і свавільний лікар, котрий збирається вилікувати світ. Працюючи в шахтарських селах Південного Уельсу, він відчуває як тепло, так і упередження шахтарських громад. Переїхавши до Лондона, він відчуває вроджений консерватизм медичного закладу та жадібність особливого типу практикуючих лікарів. Менсон і його дружина Крістін також переживають злети й падіння своїх особистих стосунків.
Поступово ми бачимо прогрес головного героя через тріумфи і катастрофи, доки врешті не залишимо його на межі здійснення його мрії: групової медичної практики, заснованої задля інтересів пацієнтів.
Друга книга містить в собі трішки інші уроки. Але перш, ніж познайомитися, подумайте, чи знаєте ви, що таке лоукости? А чи здогадуєтесь, як важко працівникам бути лояльними у будь-якій ситуації? Це надзавдання! В цьому абсолютно впевнена Лоррейн Ґраббс, президент компанії «Lessons іn Loyalty», а в минулому — керівник одного з найкращих лоукостів на американському континенті — авіакомпанії «Southwest Airlines». У своїй книжці «Уроки лояльності» вона зібрала увесь свій досвід та цікаві лайф-гаки про те, як правильно організувати робочий процес та підтримувати мотивацію працівників, бо будь-який колектив — це насамперед комунікація і взаєморозуміння. Хтось поводиться як дитина, хтось як мудрий дідусь, хтось — як працьовитий батько або любляча мати… але у всьому цьому в першу чергу важлива гармонія. І коли в «сім’ї» лад, то й результат не забариться.
Ця книга дає чудовий погляд на принципи, завдяки яким «SouthWest Airlines» виділявся з натовпу. Вони пояснюються чітко та лаконічно з реальними прикладами того, як вступати у гру.
Для власників бізнесу і не тільки. Ви зможете використовувати цю книгу як схему, щоб включити ті аспекти, яких бракує у вашому світі.
Встигніть зловити знижку, адже вона діє лише до закінчення вихідних! Бажаємо вам приємного читання та до зустрічі наступного тижня!