Приготуйтеся до дуже цікавого читання вихідними, адже на вас чекають драми, інтриги та розслідування у новій добірці #ЩоЧитатиВихідними.
«Останнє, що він мені сказав» від Лори Дейв змушує читати, незважаючи на повільний темп розповіді. Спочатку ви думаєте, що історія проста, але поворот за поворотом змушує вас будувати нові здогадки, теорії та гортати сторінку за сторінкою.
Ханна та Оуен нещодавно одружилися та живуть, на перший погляд, ідеальним життям у Сакраменто. Єдине, що 16-річна донька Оуена від попереднього шлюбу, Бейлі... Вона типовий підліток, чию прихильність Ханна ще не завоювала. Дівчинка втратила матір у віці всього 11 років, тому Ханна знає, що їй потрібен час, щоб звикнути до нового кохання батька. Крім того, Ханна знає, як це жити без батьків. Її мати-одиначка покинула її в ранньому віці.
Коли Ханна отримує загадкову записку від Оуена, який відразу ж безслідно зникає, вона одразу розуміє, що їй потрібно зробити: захистити Бейлі, хоче дівчина цього чи ні.
Але спочатку їй потрібно з’ясувати, чому Оуен залишив її наодинці з Бейлі. Раптово з’являється новина про те, що генерального директора компанії, де він працював, заарештовано за шахрайство. Жінка ще більше збентежена.
Коли її допитує ФБР і таємничий маршал США, Ханна починає досліджувати минуле Оуена, щоб знайти підказки, куди він міг втекти і, найголовніше, чому зник. Її розслідування ведуть до Остіна, Техас, а разом із тим і до дуже небезпечних людей. Раптом стає зрозуміло, чому Оуен попросив її захистити Бейлі. Ми також спостерігаємо, як розвиваються стосунки між падчеркою та мачухою, коли вони дізнаються більше одна про одну, починають довіряти та вчаться ставати сім’єю, незважаючи на душевний біль, з яким стикаються обидві.
Чудове читання, незалежно від того, перебуваєте ви на пляжі чи читаєте книгу біля багаття, чи, можливо, вдома.
«Дім Ґуччі». Як випливає з назви, це історія родини Ґуччі, і, відверто кажучи, ви справді не позаздрите супербагатим, коли закінчите її читати.
Сара Ґей Форден простежує історію імперії Gucci від її перших початків до наших днів. Ця історія містить контекст для драми, потрясінь і судових баталій, які переслідували родину в 70-х, 80-х і 90-х роках. Форден переплітає особисті, громадські та правові аспекти цих битв у цілісну, переконливу та розумну дискусію. Незважаючи на те, що це сенсаційна історія, авторка робить чудову роботу, щоб дістатися до фактів, які лежать в основі суперечок, і подає їх без помпезності — вони говорять самі за себе. Фотографії та сімейне дерево є чудовим доповненням до цієї книги.
Пригоди та нещастя родини Ґуччі показують, що гроші не роблять щасливим, а може бути навіть навпаки. Спостерігати за розгортанням життя героїв краще, ніж у будь-якій мильній опері, саме тому, що вони є/були реальними людьми, чий вибір привів їх на шлях руйнування. Незважаючи на це, проза Форден уникає кліше ток-шоу та таблоїдів, які зруйнували біографії багатьох.
Загалом, Сара Ґей Форден написала цікаву книгу, яка має справді епічний погляд на те, як розвивалася індустрія моди протягом двадцятого століття, де є чимало цікавих відступів. Письменниця провела масу досліджень, зокрема, опитавши, здавалося б, майже всіх, хто був там від епохи сімейного бізнесу до більш корпоративних часів.
Дякуємо, що завітали. Бажаємо вам приємного читання та спокійних вихідних!