Бізнес та усе з чого він складається у будь-якому масштабі це насправді складний механізм з мільйонами деталей. А успішний бізнес, це коли завдяки досвіду поколінь після тисячі злетів і падінь, він не просто функціонує, але й дає приклад для наслідування іншим) Сьогоднішній ТОП «Будь кращим!» саме про той унікальний досвід, який дозволить вашому бізнесу стати кращим) А вам сприйняти це не просто як працю, аяк справжнє задволення.
Поїхали.
Відкриє нашу добірку маленька але дуже важлива книжка «Уроки лояльності» Лоррейн Граббс.
Пані Граббс понад півтори десятиліття віддала керівній посаді одного з найкращих лоукостів Америки авіакомпанії «Southwest Airlines». За ці роки вона шляхом спроб і помилок знайшла формулу, яка стала ключем до успіху: «Задоволений клієнт починається із задоволеного співробітника». Згодом вона відкрила свою компанію, мета якої — дати бізнес-лідерам інструменти та ресурси для створення позитивної і продуктивної корпоративної культури в рамках цієї концепції.
На сторінках «Уроків лояльності» авторка пропонує нам багаторазово перевірені практикою поради й правила, незмінно підкреслює необхідність за будь-яких обставин високо цінувати людей, формуючи тим самим лояльність співробітників, відданість клієнтів і високі прибутки компанії.
Та щоб був задоволений співробітник, не погано було б і керівникові зрозуміти, ким він себе вважає — босом чи лідером. Адже настрій, бачення і мета керівника задають основний тон будь-якої компанії. Джон Максвелл вважає, що перш ніж стати ідеальним (а це насправді можливо) керівником, тобто лідером, потрібно пройти 5 основних етапів, винісши з кожного певні уроки.
Автор ніби розглядає під мікроскопом кожен з рівнів, аналізуючи та підкреслюючи важливі моменти, які навчать вас, як стати кращою версією себе і при цьому не втратити своє «Я».
За книгою «5 рівнів лідерства» навчались лідери найуспішніших компаній більш ніж 120 країн світу.
Саме ці 5 «кроків», самодисципліна і віра у свої сили — запорука успіху) Скористайтеся нею і ви)
Та інколи навіть професіонали не можуть вберегти компанію від кризи. Тоді на допомогу приходить Іцхак Адізес (насправді приходять до нього та на його унікальні тренінги) з книгою «Як подолати кризу управління».
Знаєте у чому секрет? У ВАПО! Це чотири основні «кити» бізнесу. Виконавча (В), адміністративна (А), підприємницька (П) та об’єднувальна (О). Кожна з цих функцій — необхідна, і хороше управління можливе лише за наявності усіх чотирьох. Усі ці функції повинна здійснювати команда людей, що доповнюють однин одного, оскільки жодна окрема людина не здатна відповідати за всі чотири функції.
Навіщо та як це робити, світовий експерт в галузі менеджменту, пан Адізес, розповідає у своїй книзі «Як подолати кризу управління».
Автор ще однієї книги нашої чудової добірки точно знайшов би спільну мову з Лоррейн Граббс. Чому, запитаєте ви? Тому що, «…коли люди працюють над тим, що їм дійсно цікаво, вони домагаються найвищого результату, роблять найбільший внесок і перетворюють компанію на справжню родину…» — саме ці слова зв’язують весь життєвий і робочий досвід Марвіна Бауера, засновника всесвітньовідомої компанії McKinsey&Company та творця управлінського консалтингу. У книзі «Марвін Бауер, засновник McKinsey & Company» він постає перед нами як харизматичний лідер, мислитель, чудовий друг і успішний бізнесмен.
Це не просто історія генія, це «золоті» поради досягнення успіху в своєму бізнесі.
Ну а на десерт ми приберегли книжку, яка найкраще допоможе вам застосувати всю вище описану інформацію й створити не тільки проект, а успішну й прибуткову компанію. Навіть назва книжки не розкриває усього її потенціалу до кінця. Це «Керування проектами» авторства Корі Когона, Сьюзетт Блейкмор та Джеймса Вуда — універсальний посібник для проект-менеджерів будь-якого рівня. В основі книжки досвід і практичні кейси глобальної структури «Franklin Covey Company», відомої у більш ніж 140 країнах світу.
Лояльність клієнтів, ефективні продажі, освіта
і дисципліна персоналу — це тільки декілька факторів, які розглядаються у
«Керуванні проектів».
Просто складіть весь цей пазл разом і успіх вашої роботи — гарантований!
До зустрічі у наступних добірках)