Євген Стеблівський

Євген Стеблівський

(14.01.1969) Євген Стеблівський — український письменник, журналіст, волонтер. Автор гостросюжетних історичних романів, військових бойовиків, оповідань.

Письменник народився в самому серці України — у козацькій Звенигородці. Закінчивши Одеський політехнічний університет, він відслужив у військовій розвідці, майже професійно займався боксом і навіть був чемпіоном університету.

У 1994 — 2010 роках Євген Стеблівський працював журналістом в Одесі. Протягом цього часу він опублікував кілька сотень репортажів і нарисів у місцевих періодичних виданнях, багато з яких були присвячені війні у Придністров’ї. Водночас один за одним народжувалися і торували шлях до читачів його перші романи.

Із червня 2014 по січень 2015 року письменник працював волонтером  одеської громадської безпеки, збирав допомогу для бійців батальйону «Шторм»  у зоні АТО і читав лекції з історії визвольних змагань бійцям полку «Азов» у Маріуполі. З ініціативи Євгена Стеблівського і підполковника Сергія Базарного, 38-му зенітно-ракетному полку,  дислокованому в Одеській області, було присвоєно ім’я генерала-хорунжого армії УНР Юрія Тютюнника. А у 2022 році письменник разом із сином Романом збирали допомогу для сімей захисників «Азовсталі» і підрозділів 28-ї  окремої механізованої бригади.

Видавництво «Фабула» із задоволенням презентує два нових романи Євгена Стеблівського «Клич індички» та «Лють».

 

Книги автора

Показано один результат