Василь Тибель

Василь Тибель

(05.10.1960) — народився в селі Велике Поле Березнівського району Рівненської області. Закінчив середню школу в місті Березно та Український інститут інженерів водного господарства в Рівному. Кілька років працював інженером-механіком. Перші літературні спроби письменника належать ще до студентських років, але регулярно публікуватися Василь Тибель почав тільки після 2010 року. Першою помітною публікацією стала повість «Вовчиха» (альманах «Нова проза», Луцьк), оповідання й публіцистика письменника регулярно друкувалися у виданнях «Крилаті», «Дніпро», «Літературна Україна», а також у збірках «Велосипед мого серця» (КМ Букс, 2016) і «Каландайка — бурштинові війни» (Рівне, 2017). На рахунку автора також романи «Примари Пустомитського болота» (Вид. Стрільбицького, 2016), «Тріанські рішкунці» («Твердиня», 2015, диплом «Коронації слова — 2015» у номінації «Вибір видавця»), а також роман «Медова казка» («Твердиня», 2016), визнаний найкращим прозовим твором для дітей на «Коронації слова — 2016».

Роман «Бурштин», що його представляє читачеві видавництво «Фабула», відзначений третьою премією і дипломом міжнародного конкурсу «Коронація слова — 2018».

Василь Тибель живе в селі Біла Криниця (Рівненська область). Серед захоплень письменника — колекціонування незвичних і рідкісних рослин, квітучих кущів і квітів.

Книги автора

Показано один результат