Нік Крейґ

Нік Крейґ

Нік Крейґ — президент Інституту базового лідерства, міжнародної фірми, яка прагне надихати людей відкрити своє призначення і споряджати їх для автентичного лідерства.

Посередині 25-річної кар’єри консультанта й тренера лідерів Нік визнав, що найнагальніше старші керівники потребують доступу до своєї глибшої мудрості в складні часи. Це розуміння переорієнтувало його підхід до допомоги їм у розблокуванні цього доступу, що надало можливості Інституту базового лідерства інтегрувати роботу з призначенням із автентичним лідерством для досягнення стійких результатів у бізнесі.

З 2007 року Нік співпрацює з професором Біллом Джорджем у Гарвардській школі бізнесу. Це привело до їх співавторства у книжці «Знайти свій справжній курс: Особистий путівник», яка стала підручником класу «Аутентичний розвиток лідерства (ALD)» для магістрів ділового адміністрування у Гарвардській школі бізнесу.

Разом зі Скоттом Снуком Нік є співавтором статті «Від призначення до впливу» для «Harvard Business Review» 2014 року та книжки «Польові нотатки: Відкрий свій справжній курс».

Завдяки експертному досвіду в галузі лідерського призначення Нік працював у партнерстві з корпоративними та науковими організаціями, від «Ben & Jerry’s», «Heineken», «ING Bank», «Lego» та «Unilever» до «Wharton’s Advanced Management» і Військової академії Сполучених Штатів у Вест-Пойнті.

Тематичне дослідження Гарвардської школи бізнесу «Пол Полман з “Unilever“: Розвиток міжнародних лідерів» містить роботу Ніка з «Unilever». Його вплив як лідера думок на посаді співробітника «Wharton» задокументовано у «Wharton@Work».

Книги автора

Показано один результат