Майк Кон

Майк Кон

(25.08.1962) Майк Кон є засновником фірми Mountain Goat Software, що займається консалтингом у сфері управління процесами і проектами. Майк спеціалізується на допомозі компаніям у застосуванні Agile-процесів і методів із метою створення надзвичайно високопродуктивних організацій.

Він також є автором книжки «User Stories Applied for Agile Software Development», а також книжок із програмування Java і C++. Майк має понад 20-річний досвід роботи керівником у компаніях різних розмірів, від стартапів до компаній зі списку Fortune 40. Він також написав статті для Better Software, IEEE Computer, Cutter IT Journal, Software Test and Quality Engineering, Agile Time і the C/C++ Users Journal.

Він часто виступає на фахових конференціях, є співзасновником організації Agile Alliance і входить до складу її ради директорів.

Він є сертифікованим тренером Scrum Master і членом Комп’ютерного суспільства IEEE (IEEE Computer Society) та Асоціації обчислювальної техніки (ACM).

Як один з винахідників Scrum і засновників Scrum Alliance, він один з найбільш популярних Scrum-тренерів, що працює з цією методологією більше 10 років, написав 3 концептуальні книги по практикам Agile, а також безліч цікавих і цінних статей.

Разом зі своєю компанією Mountain Goat Software Майк Кон вчить Scrum і Agile, пише книжки та блоги.

Книги автора