Лі Якокка

Лі Якокка

(15.10.1924-02.07.2019) Лі Якокка – один з найуспішніших новаторів автомобільної індустрії, американська легенда й успішний бізнесмен. Його називають батьком автомобілів «Мустанг» і «Фієста», а також кількох популярних моделей «Крайслер».

Син італійського іммігранта в Америці, Лі Якокка побудував приголомшливу кар’єру в Ford Motor Company. Через внутрішні інтриги він був змушений покинути компанію після 8 років у президентському кріслі. Для Якокки це стало початком нового виклику – битви за виживання компанії «Крайслер». Перемога зробила його ім’я синонімом чесності, креативності та мужності для мільйонів американців, які бачили Якокку на посаді президента країни.

В автобіографічній книжці Якокка в жорсткій манері розповідає про те, як він змінив автомобільну промисловість у 1960-ті роки, створивши той самий легендарний «Мустанг». Розповідає про те, чому залишив компанію «Форд». Розповідає про дивовижне відродження «Крайслер» – від банкрутства до сплати державної позики в розмірі 1,2 мільярда доларів так швидко, що Вашингтон розгубився й не знав, як перевести чек у готівку.

У його книжці читач дізнається про принципи управління, менеджменту, маркетингу, політики зниження витрат виробництва та життєвої філософії, якими керувався Лі Якокка.

Книги автора

Показано один результат