Якокка: Автобіографія
  • Кожна третя книга в 🎁

Якокка: Автобіографія

3 відгуки

Серія:

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ722029У
ISBN: 978-617-09-3925-8
Вага: 0.7
Розміри, мм: 165x235
Кількість сторінок: 384
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Бізнес, Біографії та мемуари
Обкладинка: Тверда
Переклад: Ганна Литвиненко

Автобіографія одного з найуспішніших новаторів у автомобільній індустрії. Його називають батьком таких авто, як Мустанг, Фієста, Форд, а також кількох популярних моделей Крайслера. Він – американська легенда, успішний бізнесмен, який вивів автомобілі Крайслер на відому на сьогодні популярність. Він був знаменитістю, яку американці бачили у ролі президента країни. Син італійського іммігранта в Америці, Лі Якокка, побудував свою кар’єру у компанії Ford Motor Company, ставши президентом автомобільного гіганта. Але через внутрішні інтриги був змушений полишити компанію через 8 років правління. Але він не опустив руки і вступив у битву за виживання компанії Крайслер, яка і зробила його ім’я символом чесності, ноу-хау та мужності для мільйонів американців. У своїй жорсткій манері, Якокка розповідає про те, як він змінив автомобільну промисловість у 1960-ті, створивши феноменальний мустанг. Розповідає про те, чому залишив компанію Форд. Розповідає про дивовижне відродження Крайслер – від банкрутства до сплати державного займу у розмірі 1.2 мільярда доларів так рано, що Вашингтон розгубився і не знав, як перевести у готівку чек. У цій книзі ви знайдете відповіді на питання щодо правління, менеджменту, маркетингу, політики зниження витрат виробництва та філософії, якими керувався Лі Якокка.

Лі Якокка
Лі Якокка
(15.10.1924-02.07.2019) Лі Якокка - один з найуспішніших новаторів автомобільної індустрії, американська легенда й успішний бізнесмен. Його називають батьком автомобілів "Мустанг" і "Фієста", а також кількох популярних моделей "Крайслер". Син італійського іммігранта в Америці, Лі Якокка побудував приголомшливу кар’єру в Ford Motor Company. Через внутрішні інтриги він був змушений покинути компанію після 8 років у президентському кріслі. Для Якокки це стало початком нового виклику – битви за виживання компанії "Крайслер". Перемога зробила його ім’я синонімом чесності, креативності та мужності для мільйонів американців, які бачили Якокку на посаді президента країни. В автобіографічній книжці Якокка в жорсткій манері розповідає про те, як він змінив автомобільну промисловість у 1960-ті роки, створивши той самий легендарний "Мустанг". Розповідає про те, чому залишив компанію "Форд". Розповідає про дивовижне відродження "Крайслер" – від банкрутства до сплати державної позики в розмірі 1,2 мільярда доларів так швидко, що Вашингтон розгубився й не знав, як перевести чек у готівку. У його книжці читач дізнається про принципи управління, менеджменту, маркетингу, політики зниження витрат виробництва та життєвої філософії, якими керувався Лі Якокка.
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
Якокка: Автобіографія
User superadmin
27.07.2021
Несподівано дуже крута біографія людини, яка зробила для світового автопрому не менше ніж сам Генрі Форд старший. Читається легко і на одному диханні. Раджу всім хто кермує автомобілями. Або на подарунок тим хто кермує. Книжка-бомба!
User Vladyslav
24.08.2020
Досягнення успіху, яким воно є насправді. Приблизно так можна охарактеризувати цю книгу, адже це не солодко-приторна історія з купою гіперболізованої мотиваційної нісенітниці, котрої зараз повно на полицях, а реальна розповідь про те, як Лі Якокка, виходець із сім'ї італійських іммігрантів, став не лише генеральним директором автогіганта "Форд", але й легендою автобудування, яку пам'ятають досі. Дуже цікаво прочитати про погляди на життя та, що найголовніше, бізнес від людини, що уособлює капіталізм. Думаю, людям, які зараз займаються бізнесом, було б цікаво почитати про конкретні дії, які врятували вже майже затонувший корабель під назвою "Крайслер", а перед цим вивели іншого автовиробника з Великої Трійки - "Форд" - на новий рівень, незважаючи на дурість Генрі Форда II. До речі, про нього там теж написано немало, що дозволяє зрозуміти, чому ж у 70-ті його компанія зазнала ще більших збитків, ніж могла. Лідо, яким було справжнє ім'я автора, писав цю книгу, сумісно з Вільямом Новаком, у 1984 році і його передбачення щодо майбутнього промисловості дійсно викликають інтерес у тому, яким бачили світ крізь роки, і що все-таки збулося, а що ні. Якість друку, як завжди, на висоті, а обкладинка добре впишеться у вашу книжну полицю. В результаті, раджу прочитати книгу тим, хто цікавиться автомобілями, менеджерам та бізнесменам, для всіх інших, скоріш за все, книга буде суховатою та нудною.
User Анна Князева
30.04.2020
Дуже часто основна ідея автобіографічних книг успішних людей зводиться до фрази "Подивіться, який я класний та успішний. Позаздріть мені!". Однак, це зовсім не про автобіографію Лі Якокки. Усім нам відомі популярні моделі автомобілів, наприклад, той же "мустанг", однак ми рідко замислюємося, а хто ж стояв за розробкою цього автомобіля, вибором його назви чи характеристик. Лі Якокка є чудовим прикладом людини, здатної протистояти будь-яким труднощам. Син італійських емігрантів, він спромігся отримати гарну освіту, влаштуватися на роботу в відому компанію "Форд", стати її генеральним директором. Він отримав усе, про що в дитинстві міг лише мріяти, але життя вирішило знову випробувати його на міцність. Через внутрішні політичні ігри в "Форді", Лі був змушений звільнитися й переїхати з величезного кабінету, до малесенької комірки. Згодом йому запропонували очолити компанію "Крайслер" і саме Лі Якокка підняв її з колін та врятував від банкрутства. Найбільше мене вразив послідовний та виважений підхід Якокки до справ. А найглибше закарбувалася фраза про японських робітників, бо аж надто зрезонувала з реаліями в нашій країні. "Якщо ставлення японського робітника зводиться до фрази: «Чим я можу допомогти?» – ставлення його американського колеги, причому все частіше, до фрази: «Це не входить у мої обов’язки»." Можливо, саме в цьому й криється секрет стрімкого підйому японської економіки? Можливо і нам варто було б дотримуватися такого ставлення? Дуже натхненна та цікава книжка. Однозначно рекомендую.
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер