Елінор Браун

Елінор Браун

(1973) Еліонор Браун народилась і виросла у Вашингтоні. Наприкінці 90-х років, закінчивши університет, вона отримала ступінь магістра англійської словесності, проте до літератури прийшла пізніше, коли з-під її пера в 2011 році вийшов роман «Дивні сестри».

Про себе письменниця говорить так: «Я маю лише дві нездоланні пристрасті — писати й навчати писати». Так само, як і її героїня з роману «Світло Парижа», Елінор Браун цілком віддалася своєму покликанню й на початку 21 століття заснувала по всій країні мережу студій «Письменницький стіл», де цілком звичайні американці — і дорослі, і діти, — опановують ази літературної майстерності. В одній із статей вона писала: «Коли я кажу людям, що я письменник, їхні очі починають світитися. Тоді я запитую: “А чи не хочеш ти сам щось написати?” — “Так, так! — енергійно кивають вони. — Проте абсолютно немає часу, і я зовсім не письменник —навіть не знаю, як почати…” Я вірю, що у кожного з нас знайдуться історії, якими варто поділитися. Ми всі — письменники, та не всі мають стимули для того, щоб ділитися своїми думками та досвідом. А я знаю, як знайти ці стимули».

Окрім цієї роботи, письменниця захоплюється кросфітом — однією з нових форм оптимізації фізичних можливостей людини —і є постійним і незмінним автором журналу «Кросфіт». Гарне самопочуття, вважає вона, — це найстабільніше і найнадійніше джерело творчого натхнення.

Нині Елінор Браун постійно живе у штаті Колорадо разом зі своїм чоловіком, також письменником С. Я. Хатчинсом.

Книги автора

Показано один результат