Джессі Келлерман

Джессі Келлерман

(01.09.1978) —американський прозаїк і драматург. Народився в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Його батько Джонатан Келлерман — відомий у США психолог і літератор, автор детективів, трилерів і книжок для дітей. Джессі Келлерман вивчав психологію в Гарвардському університеті, однак професійним психологом так і не став.

У віці 16 років він опублікував написану разом із батьком книгу дитячої поезії, деякий час був гітаристом інді-рокової групи «Don’t Shoot the Dog»,а потім захопився драматургією, яку вивчав у Брандейському університеті. Згодом, уже в 2004 році, одну із п’є Джессі Келлермана було удостоєно премії принцеси Грейс.

А від середини першого десятиріччя 21 століття один за одним почали виходити друком романи письменника, які миттю посіли високі позиції в найавторитетніших списках бестселерів і перекладені багатьма мовами. Читацькій аудиторії припали до смаку романи Келлермана «Спека» (2006), «Біда» (2007), «Геній» (2008), «Виконавець» (2010) — і, звичайно ж, «Чтиво» (2012), з яким вам належить познайомитися.

2014 року письменник повернувся до співпраці з батьком — разом вони опублікували досить успішні романи «Голем у Голливуді» (2014) і «Голем у Парижі» (2015).Нині всі вони перекладені основними європейськими мовами, а сам Джессі Келлерман набув репутації одного з найпарадоксальніших насмішників у сучасній літературі.

Книги автора

Показано один результат