Ден Кеннеді

Ден Кеннеді

(22.12.1954) Ден Кеннеді – американський провокаційний спікер, бізнес-консультант, мультімілліонер, автор 20 книжок по бізнесу.

Як серійний підприємець Ден Кеннеді створив, купив, побудував та продав багато підприємств різних типів та розмірів. Він надзвичайно затребуваний та надзвичайно високооплачуваний консультант із прямого маркетингу, копірайтер реклами прямого відгуку, тренер груп підприємців. Нещодавно пішов на пенсію як спікер, сіль на рану прихильникам однакових можливостей працевлаштування, провокатор, любитель коней та професійний жокей.

Мешкає з другою та третьою дружиною (та сама жінка) та песиком в Огайо та Вірджинії. Офіс, який він ніколи не відвідує, розташований у місті Фенікс.

Він буде радий вашим коментарям, зв’язатися з ним можна лише за факсом 602/269-3113 або звичайною поштою за адресою: Kennedy Inner Circle, Inc., 15433 N. Tatum Blvd., #104, Phoenix, Arizona 85032. Е-мейлів на сайтах, де представлено інформацію та публікації, йому не пишіть. Електронною поштою він не користується.

Іноді він приймає запрошення на цікаві спікерські зустрічі, але дуже рідко погоджується працювати як консультант. Отримати довідку про це можна в його офісі у Феніксі.

Книги автора