Чезаре Мейнарді

Чезаре Мейнарді

Чезаре Р. Мейнарді є автором бізнес-стратегії, професором і колишнім головним виконавчим директором консалтингової фірми Booz & Company.

Мейнарді є головним архітектором інтуїтивно зрозумілого та високоефективного підходу до менеджменту, відомого як стратегія, орієнтована на компетенції. Він є співавтором трьох книжок на цю тему, опублікованих Harvard Business Review Press: «Стратегія, що працює», «Істотна перевага»,  «Скоротіть витрати і зростайте». Він також був співавтором кількох статей, опублікованих у провідних журналах, як-от Harvard Business Review. Мендарді є членом групи експертів The Wall Street Journal і учасником Fortune та Forbes.

До липня 2015 року пан Майнарді був головним виконавчим директором Booz & Company (нині PwC, а раніше комерційна бізнес-компанія Booz Allen Hamilton).

Коли Мейнарді був генеральним директором Booz & Company, він одним із перших визнав хвилю конвергенції, що охоплює консалтингові послуги. Щоб забезпечити більшу цінність для глобальних клієнтів і допомогти формувати майбутнє галузі, він розробив сміливий план об’єднання з PwC. Завершення цієї угоди у квітні 2014 року стало знаковою віхою в розвитку галузі професійних послуг.

На посаді консультанта з менеджменту Мейндарді допоміг видатним світовим компаніям розробити та впровадити інноваційні стратегії, які ґрунтуються на тому, що ці компанії роблять найкраще – на їхніх диференційних компетенціях.

Мендарді народився і виріс у Римі та переїхав до США для навчання в коледжі. Він відвідував Північно-Західний університет у Чикаго і здобув за шість років ступінь бакалавра наук з промислового машинобудування, ступінь магістра з виробничого машинобудування та магістерський ступінь у Школі менеджменту імені Келлога. Він одружений і має трьох дітей.

Книги автора

Показано один результат