Аджа Рейден

Аджа Рейден

(04.04.1974) Аджа Рейден — авторка книжки «Засліплені блиском» є талановитим ювеліром, солідним ученим і добре читаним істориком. Її особистість перебуває на перетині академічної історії, досвіду галузі та наукової перспективи. Вивчала стародавню історію та фізику в Чиказькому університеті та паралельно працювала начальником відділу аукціону в знаменитому «House of Kahn».

Понад сім років працювала старшим дизайнером ювелірного бренду «Tacori» в Лос-Анджелесі.  У той час її коштовні камені фланірували червоними доріжками церемоній «Оскар» та «Золотий глобус», а також прикрашали події, занадто численних, щоб згадати їх усі.

Вихована у сім’ї вчених, Аджа зацікавилась біотехнологічною інженерією і вже зробила свій внесок у розвиток американських медичних пристроїв і спеціальних програм.

Поєднуючи в собі любов до науки та історії, вона брала участь у численних археологічних та палеонтологічних розкопках по всьому світу. Її практичний досвід у галузі ювелірної промисловості – від дизайну й виробництва до міжнародної торгівлі дорогоцінними каменями, вивчення старовинних та історично важливих дорогоцінних каменів, а також багаторічних досліджень у галузі, роблять її поважним експертом у цій галузі.

«Засліплені блиском», що вийшла друком у видавництві «Фабула», є першою книгою авторки. Як розповідає Аджа Рейден, ювелірні вироби – як квінтесенційний об’єкт бажання – це ідеальна лінза, через яку можна побачити людську історію. Вона висловлює свою думку через оповідання про вісім цікавих ювелірних виробів, починаючи зі скляних бус, якими голландці розрахувалися з індіанцями ленапе за купівлю Мангеттену 1626 року.

Книги автора