#ЩоЧитатиВихідними. Відлік розпочато!

У добірці #ЩоЧитатиВихідними цієї суботи дві кардинально різні книги. Але спільним у них є те, що обидві неймовірно захоплюючі й точно знайдуть свого читача.

 

Серед нонфіку для вас маємо дієвий мотиватор від спікерки TED Мел Роббінс «Правило 5 секунд».

Наскільки часто ми відкладаємо життя на завтра? Ось ці «Почну бігати з понеділка» чи «У цьому місяці точно всі побачать нового/нову мене». А воно відкладається й відкладається в довгий такий стенд «Зроблю». Як же так зробити, щоб те «завтра» стало «сьогодні»?

Авторка розробила власне правило, перезавантаживши все своє життя. 5 секунд — рівно стільки потрібно, щоб прийняти рішення. 5 секунд допомагають вам відкинути всі сумніви та, у кінці кінців, досягти поставлених цілей. І застосовувати можна правило, котре пропонується в книзі, в абсолютно різних справах. М. Роббінс розповість вам про те, як змусити себе, нарешті, діяти й перестати відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні.

Отже, 5, 4, 3, 2, 1… Пуск. Перезавантажте життя з допомогою цього нескладного правила!

 

А от книга з художньої літератури покорить кожного футбольного фаната. «Бомбардир» — дебютний роман одного з найвідоміших українських футбольних коментаторів Кирила Круторогова.

Футбол — цілий світ, що живе за своїми законами і порядками. І якщо ви уважно слідкуєте за ним, знаєте, гра не закінчується після фінального свистка арбітра. Перемоги і поразки, слава, контракти й гонорари — це тільки те, що ми з вами бачимо на поверхні. А що на нас чекає всередині?

«Бомбардир» — дуже вдала спроба зазирнути за куліси цього світу й показати нам неосяжний, трагічний, динамічний і навіть небезпечний світ, сповнений не тільки перемог, але і травм та фатальних помилок.

Головний герой роману — спортивний журналіст Олексій Приходько. Одного дня він отримає замовлення — за значну винагороду зібрати всю можливу інформацію про молодого українського футболіста Сергія Гайдука, закритого і мовчазного, про якого майже нічого невідомо, окрім того, що він дуже перспективний футболіст. Своє розслідування Олексій вирішив почати з рідного міста Сергія Гайдука, щоб дізнатися про дитинство та юнацтво надії українського футболу. Але та правда, яка поступово відкривається журналісту, зруйнує ідеальний образ Гайдука…

 

Яка книга більше до душі цими вихідними? Обирати вам! Однак, не забувайте про знижку на кожну книжку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями