#ЩоЧитатиВихідними. Світ учора та сьогодні

У новій добірці рубрики #ЩоЧитатиВихідними тісно переплелися минуле і сьогодення, фізика, історія та навіть економіка! Дійсно неймовірне поєднання.

 

Розпочнемо з новинки, що розповідає про таємниці природного світу, що ми бачимо навколо. «Світ очима фізика» від відомого британського фізика та популяризатора науки Джима Аль-Халілі.

Якщо ви цікавитеся наукою, роботу Аль-Халілі ми максимально рекомендуємо, адже це одна з тих книг, котрі має цінувати кожен. Їй якимось чином вдається узагальнити стан справ у всіх важливих нині галузях фізики, пояснюючи їх чітко, зрозуміло, незважаючи на величезну складність деталей під поверхнею.

Якщо ви знайомі з автором з його телевізійної роботи, ви впізнаєте його стиль: доброзичливий, терплячий і скромний. Книга написана з усвідомленням того, що є багато людей, які зацікавляться та зможуть зрозуміти пояснення різноманітних предметів на рівні неспеціаліста, але з визнанням, що для глибшого вивчення знадобиться певний рівень спеціальних знань, яким володіє не так багато людей.

Фундаментальні поняття простору, часу, енергії та матерії охоплені вражаюче.  Зрозуміле пояснення, що чітко зображує необхідність інтегрувати мудрість трьох стовпів сучасної фізики — квантової теорії, теорії відносності та термодинаміки, а це, в свою чергу, дозволяє цілісно розуміти реальність. Саме це і є відмінною рисою книжки. Використовуючи захоплюючі, практичні приклади та аналогії, що спонукають до роздумів, «Світ очима фізика» розкриває фізику як захопливий людський пошук, що вдосконалює фундаментальні принципи, які точно описують наш світ.

 

У наступній книзі автор, Олексій Філановський, перенесе нас до минулого.

Якщо ви ще не знайомі з «Провінціалом», то це саме та нагода, якою варто скористатися!

«Провінцал» —  не просто історичний роман, через призму історичних подій, автор подає інформацію про формування фінансової системи.

Людина, яка присвятила своє життя збагаченню й процвітанню Святого престолу й Картезіанського ордену. Він починав життя послушником в монастирі Шартрез-де-Вільньов, а завершив — кардиналом та управителем скарбниці папського двору. Це Дефан.

Головний герой монетизував віру, запровадив книжкову торгівлю та систему безготівкових розрахунків. І це далеко не весь список його досягнень. А поринути в добу Середньовіччя та орденів, папського двору, можна прочитавши цю, без перебільшень, цікавезну книгу.

 

Дякуємо, що завітали до нашого блогу. Зчитаємося наступного тижня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
30-70%
На 100 найменувань книжок
Діє до 30.09.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями